Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Czujnik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    153
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Czujnik

  1. wyglad znam, chcialem kupic bo zonie sie spodobal niestety na stronie anulowali mi zamowienie i dostalem comment ze sprzedaz tylko dla us prawdopodobnie zegarek sciagnie mi reseller casio z utrechtu tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  2. czy komus z was udalo sie kupic dw5600nasa? tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  3. alarm z blokada can i powiadomieniem policji plus blokada skrzyni biegow mialem g500 wtedy z najmocniejszym seryjnym silnikiem benzynowym tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  4. mialem gelende, nie amg ale w fajnej wersji probowano ja ukrasc 4 razy, 2x w holandii, raz w niemczech i raz na nartach w austrii niestety to auto budzi niezdrowe emocje u niektorych tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  5. raczej koniecznosc, serwisanci mb pisza na forum o wymianach kolumn po awarii miecha glownie w autach z ciezkim silnikiem, co widac rowniez po elementach zawieszenia tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  6. Czujnik

    Wybór pióra.

    tez uzywam atrament montblanca ale midnight blue troche rozczarowalem sie sailorem blue-black, wygladalo jakby ktos niestarannie zmieszal dwa kolory raz pisal intensywnie niebiesko a raz czarno tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  7. na chodzie, regularnie uzytkowany, po smierci ojca ja go dostalem serwisowany co 2-3 lata, mam metryczki z kazdego serwisu jest ich ponad 20 dziala perfekt, obecnie +20 sek na dobe tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  8. to moj ukochany model i masz go w pieknym stanie to moj, slabe zdjecie nieztety: ojciec kupil w grudniu 1978r poza paskiem oryginalny stan, co po szkielku widac tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  9. Czujnik

    Wybór pióra.

    ja piora kupuje w penshop w nijmegen wlasciciel kazde pioro testuje i na zyczenie customizuje stalowki np moj ostatni sailor wymagal lekkiego wygladzenia ziarna pewnie ciut taniej mialbym piora z japan ale bardzo lubie dyskusje z p. van breukelen tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  10. Czujnik

    Wybór pióra.

    od kilku lat pisze piorami sailor, najnowszy nabytek pro gear slim black/gold wg mnie doskonaly stosunek ceny do jakosci, wykonanie bije na leb nawet pelikany souveren tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  11. dzieki za info troche to absurdalne ale widocznie takie zalecenie importera tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  12. w serwisach bmw w niemczech i niderlandach wymiany oleju 'na zyczenie' sa wpisywane w system i widac je w centralnym wykazie czesc wypozyczalni kupuje auta bez opcji serwisowych i mimo standardu longlife narzuca wymiany oleju co 15tys km (calkiem zdrowe podejscie) o ile wiem rowniez system vag ma mozliwosc wpisywania dodatkowych wymian oleju ale nie znam szczegolow tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  13. dlaczego zaczeli gmerac w papierach skoro historia serwisowa jest dostepna online w kazdym autoryzowanym serwisie? mozna ja rowniez wyswietlic na ekranie w aucie przekroczenie serwisu o 15tys jest wlasciwie nierealne (klient dostaje powiadomienie na kokpit w aucie, mail i sms) zignorowanie serwisu laczy sie z zerwaniem umowy gwarancyjnej i nie jest mozliwe przedluzenie gwarancji do 5 lat przez bmw.ag oczywiscie kazdy moze pogrzebac w modulach ale ukrycie tego jest niemozliwe, pierwsze podpiecie serwisowe pokaze historie zmian opisywana historia z zerwanym lancuchem pewnie jest jak najbardziej prawdziwa, ale przyczyny tego juz niekoniecznie sorki za brak polskich liter tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  14. twierdzi ze tak, przyhamowal przed krzyzowka i ponioslo chlopaka slabo widac ale najpierw urwal lewe kolo o wysepke i caly spod auta jest zniszczony lambo zapisuje ostatnie 60sek przed wypadkiem wiec bedzie mial pozamiatane jak bylo ponad limit auto mial ubezpieczone na 290tys euro i allianz raczej nie odpusci policja sciagnela monitoring z wszystkich domow w okolicy wiec przewiduje klopoty tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  15. wracam po pracy i 500 m przed domem mlodziak rozbil huracana bo 'motregen' czyli deszczyk tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  16. muss / die Armee ale dowcip sytuacyjny rozumiem tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  17. nerwica natrectw jak przypuszczam ja nie potrafie powstrzymac sie przed grzybookazywactwem pamietam ich genialny smak ale tez nie odwazylbym sie ich zerwac tam gdzie mieszkam nie wystepuja, za to poza rydzami zaczynaja sie teraz gaski zielone (zielonki?) holendrzy sa przerazeni ze je zbieram tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  18. podobnie jak wklejanie po raz 150-ty zdjecia nadgarstka z tym samym rolexem tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  19. pierwsze pazdziernikowe rydze w holandii - o przepraszam obecnie w 'niderlandach' okolo kilometra od domu, na lakach na ktorych cwicza jazde konna tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  20. tak w skrocie b47 ma poprawione prowadzenie rozrzadu, lepsze materialy, inna sekwencja spalania, usztywnione ozebrowanie i tym podobne pierdoly przez to jest cichszy bo ograniczono wibracje, poza tym musieli dostac euro 6 wiec popracowali troche solidniej wszystkie absolutnie wszystkie bledy w silnikach to efekt pospiechu i dazenia do wyrobienia absurdalnych norm eco kosztem trwalosci zasada kupowania bmw jest bardzo prosta - jak najmniejszy przebieg bo auta sa cienko serwisowane kupujesz i serwisujesz 2x czesciej niz dostajesz info z wyswietlacza i masz szanse na dlugie jezdzenie mimo nagonki polecam nowego diesla r4, najbardziej popularny i najlepiej znany i w razie halo ogarniasz za normalna kase auto nawet moze byc po niewielkiej stluczce byle nie zatopek! klienci nie zamykaja dachu troche popada i jest totalny cyrk w elektryce tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  21. dziex, tylko szkoda ze tak rzadko sie trafiaja tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  22. borowiki przed domem, holenderskie ale nie halucynki tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  23. auto trzeba bezwzglednie przeswietlic, jak nie aso to znajdziesz taka firme na polskim bmw-klub tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  24. silnik n20b20 jest dosc ryzykowny (delikatnie mowiac) przy dluzszym uzytkowaniu przy kupnie trzeba sprawdzic rozrzad i pompe oleju niezaleznie od przebiegu szybko sie polapali w problemach i wprowadzili 330i - to chyba czytelna sugestia tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
  25. pracuje w bmw i cos tam wiem po prostu pytaj o co konkretnie chodzi btw teraz nie ma 228 tylko 230 jezeli chodzi o nowe tapatalk verstuurd vanaf mijn iphone
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.