Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Czujnik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    153
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Czujnik

  1. smuteczek Jakie masz bledy? pierwsze siadaja zawory w kasecie dopiero potem lancuch/prowadnice/lozyska tapatalked
  2. czas na najprzyjemniejsza czesc testow 👍 tapatalked
  3. zadzwonilem i potwierdzil ze kupiony w listopadzie 2012 w genk gdzie wtedy pracowal nie, dwa razy zarowki xenonowe z ta bezawaryjnoscia troche przesadzilem bo teraz przyznal sie ze oprocz wymiany egr regenerowal turbo wtryski ma od nowosci i co kilka tys leje do paliwa czysciwo do wtryskow auto od poczatku jezdzi po beneluxie, w zimie austria czy wlochy i brat go raczej nie oszczedza tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  4. dieselek brat ma obk-a z 2012 z cvt tez diesla i zrobil ponad 300tys jedyna awaria to egr, poza tym tylko eksploatacja na dobrym oleju (millers) generalnie opinie o silniku sa dosc nieciekawe ale jego jezdzi jak marzenie tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  5. fajny u mnie rugera z kolba nazywaja machinegeweer tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  6. Czujnik

    Perfumy

    'game' bardzo mi przypasowal w moim rankingu drugie miejsce po 'silver shadow' tapatalked verstuurd vanaf mijn oneplus
  7. kurcze mialem taka kierownice ze znaczkiem abartha jakies 30pare lat temu w uno tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  8. raczej sie nie ukrywa w pazdzierniku mial przesiadke na schipholu i na rece suba na czarnym nato tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  9. @jestem_w_shocku czlowiek to jednak chory na glowe jest, przysiagalem sobie ze nic juz wiecej do kostek nie kupuje wystarczylo ze kilka razy popatrzylem na twoje zdjecie i zaczalem szukac szarego ubranka tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  10. Czujnik

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    tez tak mowilem po pierwszym gorylku i oak-u a teraz mam siedem tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  11. heinekena tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  12. raczej bezproblemowo kupie mazde z 2.0 lub 2.5 lub subaru 2.5 wszystkie silniki benzynowe bez turbo nie sadze zeby w polsce bylo inaczej tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  13. dla mnie szczypiorek z duzym bockiem wyglada zabawnie tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  14. paradoksalnie dziewczyny lubia duze i glosne moja starsza startuje amatorsko w skeet co wyglada dosc zabawnie bo wazy niewiele ponad 50kg tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  15. z ciekawostek to 35lat temu na uniwerku morskim w rotterdamie cwiczylismy manewry bligha z wyznaczaniem kursu tylko sekstantem oczywiscie to wiedza bezuzyteczna ale mozna bylo zrozumiec jak facet sobie poradzil bez busoli i map tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  16. 2011 tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  17. sam rozwiazales zagadke 👍 trzeba lat i setek milionow zeby cos sensownego ukrecic tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  18. powaznie pytasz? z gowna bata nie ukrecisz tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  19. a czym mial sie skonczyc? przeciez to bylo od poczatku tak absurdalne jak mis tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  20. w nl jest dosc zyciowe powiedzenie - u idioty nawet strzelba sama wypali nawet taki napis jest na strzelnicy policyjnej w utrechcie tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  21. chyba faktycznie jestem jedynym fanem glocka jestem przecietnym strzelcem moze dlatego go lubie, bo zawsze cos tam zapunktuje a z innymi bywalo roznie zeby nie powiedziec slabiutko tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  22. ciekawe ze dosc rzadko chwalicie sie glockiem czyzby g17 jest az tak passe tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  23. brat byl taksiarzem w utrechcie i mial takie cudo silnik niesamowicie slaby ale jak pamietam zrobil ponad milion kilometrow bez wiekszej awarii dopiero korozja wymusila zmiane na okulara ktory jeszcze szybciej zaczal gnic tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  24. Czujnik

    Euro 2020

    burak to burak niezaleznie od druzyny w ktorej wystepuje jezeli ktos glosi fair play i kleka dla blm a potem sciaga medal to pokazuje prawdziwy poziom jaki reprezentuje jasne, czysta idea fair play krytyka anglikow chyba lekko kogos zaklula tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  25. Czujnik

    Euro 2020

    zwlaszcza nurek sterling mnie 'umowne kody' anglikow nie interesuja, buractwo to buractwo i kropka, wyszlo klasyczne chamstwo z 'gentlemanow' tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.