Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Czujnik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    153
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Czujnik

  1. @mario1971 Ladny hommage Cronosa tapatalked
  2. Powaznie? W IMDb sam podawal ze jest Szwajcarem urodzonym w Zürichu oszust jeden tapatalked
  3. Skorzystalem z gotowca dziex piec tytulow zamienilem na moich faworytow tapatalked
  4. Cisza o polskich mistrzostwach w Long Range Shooting, nikt? nic? O ile wiem dzis byly finaly z dosc zaskakujacym zwyciezca tapatalked
  5. Ja zaczynalem od kwadraciakow - tylko kwadraty i koniec Dopoki nie zobaczylem Oaka u kolegi z Forum - szlag trafil postanowienie i doszly Oaki A teraz to btw stare delbany i iwc tez mam ale to tylko pamiatki po rodzinie tapatalked
  6. @murcins wnerwiasz mnie Zyje spokojnie z zamknieta iloscia g-shockow a jak zobacze twoje wynalazki to zaczynam kombinowac tapatalked
  7. B7 na Shellu lub BP wiec pretensje do nich Byly jakies problemy z kalibracja wiec wymienili, na szczescie jeszcze za nic Generalnie moja locha nie slynie ze zbytniej trwalosci, u mnie poza tym spox tapatalked
  8. Ech jezdze na gnoju, to tylko B57 twinturbo Po 75tys nie mam uwag poza tym ze jezdze na serwis do Niemiec i dwa razy wymienialem wtryski tapatalked
  9. Nawet nie podchodzilem do M, chcielismy X5 i za Mke kasa byla przeokrutna tapatalked
  10. Przy zamawianiu (4lata temu) byly w pakietach fabrycznych letnie runflaty Conti, na zyczenie zimowe lub wielosezon, wtedy GY 4s 2 gen Z tym ze te ostatnie tylko do rozmiaru 255 i na takich kupilem M mialy letnie P zero lub Conti o ile pamietam tapatalked
  11. To faktycznie zle swiadczy o oponie Przy sprawnym zawieszeniu i cisnieniu w oponach? Ciekawe Chwale 4S bo u mnie zachowywaly sie poprawnie, zreszta nowy komplet to tez Goodyear tapatalked
  12. Goodyear 4s nowej generacji to zupelnie inna bajka Zrobilem ponad 50tys ciezkim autem (X5) w tym dwa razy Austria/Szwajcaria ze sniegiem i nie mam zastrzezen W NL tez od paru lat nie ma sniegu a przymrozki sa symboliczne tapatalked
  13. Smiertelnie powaznie po goleniu od 40 lat tylko Pitralon tapatalked
  14. Czasem wspominam caca (cace?) z Neseberu prosta knajpiana przegryzka do piwa tapatalked
  15. Ja tez Juz kiedys pisalem, tylko gloczek na 25 i troche dynamiki zeby nie skostniec ale jak trafie w sylwete jest swieto tapatalked
  16. W klubie najlepsi strzelcy na 25 z pistoletu sa jednoczesnie mistrzami w skeecie i trapie Ciekawy paradoks tapatalked
  17. Tak mi sie przypomnialo tapatalked
  18. Czujnik

    kierunek Chorwacja

    Oczywiscie Kazdy miesiac istnienia euro w NL (od 1999) to miliard euro na plusie tylko z tytulu rozliczen miedzybankowych Zrodlo: van Rij Ministerie van Financiën Nawet najstarsze holenderskie komuchy nie tesknia za guldenem tapatalked
  19. Czyszcze po kazdym strzelaniu, nic skomplikowanego, relaksujace zajecie Przy okazji odkrywam nowe pekniecie na polimerze co lekko psuje relaks tapatalked
  20. Tez go lubie Za foto dostal nominacje do webby i nalezy mu sie tapatalked
  21. Czujnik

    Hi-Fi stereo

    U mnie (NL) takie zlacze nazywamy 'haak' widły? widelki? Bardzo popularne zlacze , podobno wymyslil je Philips ale tu wszystko co gra wymyslil Philips tapatalked
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.