Ja zaczynalem od kwadraciakow - tylko kwadraty i koniec
Dopoki nie zobaczylem Oaka u kolegi z Forum - szlag trafil postanowienie i doszly Oaki
A teraz to
btw stare delbany i iwc tez mam ale to tylko pamiatki po rodzinie
tapatalked
B7 na Shellu lub BP wiec pretensje do nich
Byly jakies problemy z kalibracja wiec wymienili, na szczescie jeszcze za nic
Generalnie moja locha nie slynie ze zbytniej trwalosci, u mnie poza tym spox
tapatalked
Przy zamawianiu (4lata temu) byly w pakietach fabrycznych letnie runflaty Conti, na zyczenie zimowe lub wielosezon, wtedy GY 4s 2 gen
Z tym ze te ostatnie tylko do rozmiaru 255 i na takich kupilem
M mialy letnie P zero lub Conti o ile pamietam
tapatalked
To faktycznie zle swiadczy o oponie
Przy sprawnym zawieszeniu i cisnieniu w oponach? Ciekawe
Chwale 4S bo u mnie zachowywaly sie poprawnie, zreszta nowy komplet to tez Goodyear
tapatalked
Goodyear 4s nowej generacji to zupelnie inna bajka
Zrobilem ponad 50tys ciezkim autem (X5) w tym dwa razy Austria/Szwajcaria ze sniegiem i nie mam zastrzezen
W NL tez od paru lat nie ma sniegu a przymrozki sa symboliczne
tapatalked
Oczywiscie
Kazdy miesiac istnienia euro w NL (od 1999) to miliard euro na plusie tylko z tytulu rozliczen miedzybankowych
Zrodlo: van Rij Ministerie van Financiën
Nawet najstarsze holenderskie komuchy nie tesknia za guldenem
tapatalked
Czyszcze po kazdym strzelaniu, nic skomplikowanego, relaksujace zajecie
Przy okazji odkrywam nowe pekniecie na polimerze co lekko psuje relaks
tapatalked
U mnie (NL) takie zlacze nazywamy 'haak' widły? widelki?
Bardzo popularne zlacze , podobno wymyslil je Philips ale tu wszystko co gra wymyslil Philips
tapatalked
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.