Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Master Yoda

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    22256
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    155

Zawartość dodana przez Master Yoda

  1. Master Yoda

    O WDZIĘKACH MARYNY...

    Czemu nie? -niech sprzeda,a póżniej niech się dowie ile naprawdę kosztowały......hehe. Zemsta zza grobu za lata "kombinacji"
  2. Zegarek fajny,ale wg mnie "gryzie się" z koszulą... .bransoleta jak najbardziej.
  3. Dziękuje koledzy...a nikt nie zauważył pięknego "krokodyla?
  4. Chodzi mi o zewnętrzną stronę....że polerowany przez "kowala"
  5. Miałem taki mechanizm...był ok,znaczy zegarek -ale dekielek w Twoim jakoś dziwnie wygląda...
  6. Wolę suwmiarkę niż piłeczkę-jak mam gumę w ręku to przestaje myśleć o zegarkach.....
  7. Kanada -życie jak w Canadzie i zegarki też -fajny,mechanizm jaki?
  8. Tak -koperta ma tylko 10 mikronów wiec"szorowanie" by raczej nie pomogło..... ,ale dremel był w "robocie".... P.S Suwmiarką odkręciłem dekielek-i dalej będę to robił pomimo uwag.....bo to forum pasjonatów nie zawsze "sztywnych profesjonalistów"
  9. Od pasty miałem "pazury jak Nosferatu"
  10. No to się dziś napracowałem -mycie i smarowanie werku -dobranie mocującej tarczę śrubki[początkowo myślałem że nóżka urwana-tarcza "poszła w górę i blokowała wskazówki] -polerka[delikatna ]dekielka i koperty -wymiana teleskopów A to efekt; OMEGA Watches: Vintage Watches Database
  11. To daj znać[foto] jaki mechanizm w niej "siedzi" Pozdrawiam -też Marek
  12. Ja widziałem ,zobacz i Ty -leży jako druga w pudełku Dwa Mens Cartier, Mens Seamaster Omega Deville Cartier, Rolex Mens Złoto Mechanizm to prawdopodobnie ten-Omega 552 Ale wiele by wyjaśniło pokazanie mechanizmu....bo tak to tylko przypuszczenia faceta od kotletów
  13. Będą jutro,jak słońce zaświeci
  14. Zdjęcia słabe ale nie mogłem się powstrzymać Omega Automatic ,cal 563
  15. Master Yoda

    Jest okej

    Szczere gratulacje TATO ,no i ukłony dla MAMY :)
  16. Słowo pisane bywa "opacznie" rozumiane..... No i co z tą baterią? :P
  17. Master Yoda

    O WDZIĘKACH MARYNY...

    Reasumując wątek "grzybowy"-gdy masz zatwardzenie,jedz grzyby,możesz też popić wódką.....
  18. Widać po wpisie że kochasz zegarki......A najlepiej napisz jakieś merytoryczne opracowanie na temat Rosyjskiego i Radzieckiego zegarmistrzostwa-bo widać że jesteś zorientowany...chętnie poczytam. P.S Jak długo trzyma bateria w Twoim Armanim?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.