Tak -koperta ma tylko 10 mikronów wiec"szorowanie" by raczej nie pomogło..... ,ale dremel był w "robocie".... P.S Suwmiarką odkręciłem dekielek-i dalej będę to robił pomimo uwag.....bo to forum pasjonatów nie zawsze "sztywnych profesjonalistów"
No to się dziś napracowałem -mycie i smarowanie werku -dobranie mocującej tarczę śrubki[początkowo myślałem że nóżka urwana-tarcza "poszła w górę i blokowała wskazówki] -polerka[delikatna ]dekielka i koperty -wymiana teleskopów A to efekt; OMEGA Watches: Vintage Watches Database
Ja widziałem ,zobacz i Ty -leży jako druga w pudełku Dwa Mens Cartier, Mens Seamaster Omega Deville Cartier, Rolex Mens Złoto Mechanizm to prawdopodobnie ten-Omega 552 Ale wiele by wyjaśniło pokazanie mechanizmu....bo tak to tylko przypuszczenia faceta od kotletów
Widać po wpisie że kochasz zegarki......A najlepiej napisz jakieś merytoryczne opracowanie na temat Rosyjskiego i Radzieckiego zegarmistrzostwa-bo widać że jesteś zorientowany...chętnie poczytam. P.S Jak długo trzyma bateria w Twoim Armanim?
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.