Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hefajsto

Użytkownik
 • Content Count

  671
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Hefajsto

 1. To Lexus LC500. Takie spalanie pokazywał przez pierwsze 100-150 km. Na szczęście potem apetyt znacznie sie zmniejszył
 2. Co wy wiecie o spalaniu
 3. Ehhh gdyby nie fakt, że dopiero pozbyłem sie AMG... No dobra amg one to jednak jeszcze nie moja liga
 4. Kup sobie kup. Ten zegarek Ci sie po prostu należy.
 5. Ale kiedyś lakiery były inne.
 6. Zapłaciłem mniej niż połowę tej kwoty za ceramikę na MB, fakt, że 4 lata temu. Co do stłuczki owszem , trzeba odtworzyć powłoki ale idzie to na koszt ubezpieczyciela.
 7. Nówka. A GT ... oj kusisz
 8. Dzięki. Ale co do lat to bez przesady. Na rynku pojawił się w 2017. Jasne niektórzy co 2 lata atrape chłodnicy zmieniają i... nowy model Niestety Lexus przebąkuje, że to ostatni rok z V8. Mam nadzieje, że to tylko plotka. A tu razem z zielonym braciszkiem.
 9. I że tak powiem... nic więcej już nie trzeba mówić.
 10. Tak sobie cicho myślę, że dość karkołomna figura Ci wyszła... Mówić, że zegarek X jest lepszy od Y (i to pod każdym względem!) chociaż ma gorszy mechanizm... i marce brak renomy (zakładam, że to coś na czym Ci zależy skoro o tym wspominasz) Czyli pozostaje szkiełko. hesalit vs nierysujący się szafir, ale to już co kto woli... Materiał kopert taki sam (STAINLESS STEEL 316L) No może jeszcze WR. I tu rzeczywiście Baltic bije Longinesa na głowę 5 ATM vs nędzne 3 ATM.
 11. IMO to łomeszka w tle słabiutko przy tym Lonżinie
 12. Nareszcie się doczekałem. A odnośnie imponowania komukolwiek... W nosie mam opinie sąsiadów... Po prostu lubię dźwięk V8 ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.