Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hefajsto

Użytkownik
 • Content Count

  662
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,944 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

248 profile views
 1. Nówka. A GT ... oj kusisz
 2. Dzięki. Ale co do lat to bez przesady. Na rynku pojawił się w 2017. Jasne niektórzy co 2 lata atrape chłodnicy zmieniają i... nowy model Niestety Lexus przebąkuje, że to ostatni rok z V8. Mam nadzieje, że to tylko plotka. A tu razem z zielonym braciszkiem.
 3. I że tak powiem... nic więcej już nie trzeba mówić.
 4. Tak sobie cicho myślę, że dość karkołomna figura Ci wyszła... Mówić, że zegarek X jest lepszy od Y (i to pod każdym względem!) chociaż ma gorszy mechanizm... i marce brak renomy (zakładam, że to coś na czym Ci zależy skoro o tym wspominasz) Czyli pozostaje szkiełko. hesalit vs nierysujący się szafir, ale to już co kto woli... Materiał kopert taki sam (STAINLESS STEEL 316L) No może jeszcze WR. I tu rzeczywiście Baltic bije Longinesa na głowę 5 ATM vs nędzne 3 ATM.
 5. IMO to łomeszka w tle słabiutko przy tym Lonżinie
 6. Nareszcie się doczekałem. A odnośnie imponowania komukolwiek... W nosie mam opinie sąsiadów... Po prostu lubię dźwięk V8 ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.