Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hefajsto

Użytkownik
 • Content Count

  440
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

277 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

122 profile views
 1. Jak sie go ponosi to mięknie;) Co do długości to zdaje sie, że są dwie wersje.
 2. Kwestia gustu rzecz jasna. Mi ori pasek podoba sie szalenie. Niestety strasznie szybko sie brudzi i... trzeba kupić nowy. Niestety dość dlugo sie na niego czeka. Choć z drugiej strony może było to spowodowane pandemią.
 3. Fotka super. Ale mam dwie uwagi... po pierwsze widać, że ma dwie wskazówki , a po drugie, według mnie ori pasek lepiej mu służy.
 4. Taki mam zamiar. Zegarek ma dopiero 2 lata... nie ma czego polerować.
 5. Nie, nie jest zajechana, według mnie, nie wymaga polerki. Poprostu napisałem co jest w cenie.
 6. Noo... tytan robi wrażenie. Ale trzeba na własnej łapce zobaczyć. Jeśli to jie żart oczywiście.
 7. No jest to jakaś opcja. A tym czasem Master na rąsie
 8. Mówisz serio czy żartujesz?? Nie mam pojęcia jak kształtują się ceny serwisu w aso
 9. Conquest żyje. Pan naprawił w trzy minuty. Ale niestety czeka na nas pełny serwis. Dziwne bo zegarek ma dopiero dwa lata. Z drugiej strony nie wiadomo jak długo leżakował w salonie. Koszt pełngo serwisu Longinesa , wraz z polerką koperty wymianą wszystkiego co sie wymienia,uszczelki i inne duperelki... około 730pln. Zegarek po tym ma być jak nowy.
 10. Próbowałem i brak poprawy. Trzeba bedzie jechać do doktora. Temat pojawił się w trakcie nakręcania. Zmiana czasu... to wszystkie zegarki do łap i ustawiać, nakręcać... i conquest na zmianie czasu poległ. A mógł spokojnie w pudełeczku nienakręcony leżeć... ehhh. Niestety w lutym wygasła gwarancja... życie. Swoją drogą gdzieś w internetach widziałem film jak ktoś kupił na ebay conquesta z identyczną przypadłością. Czyżby bolączka typowa tego modelu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.