Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hefajsto

Użytkownik
 • Content Count

  355
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

91 profile views
 1. Nie dziwie sie. Tez bym złapał gdybym trafil. Póki co pozostaje mi moja heretka
 2. Dla mnie , miłośnika serii 1938 , rozwaliłeś system. Mega zegarek szczerze gratuluje i zazdraszczam. Swoją drogą, 1938 ma niemal indentyczną koronke jak twój dziadziuś.
 3. Ja jestem zakochany w wersji z białą tarczą z 2016 roku .
 4. Coraz bardziej mi sie podoba. Zwłaszcza,że na twoich zdjeciach ie widac tej sztucznej patyny.
 5. Myślę, że sprzedaż jest tu wyznacznikiem , czy zepsuli czy nie. Jak dla mnie mogli by go zrobić w 100% jak oryginał. Łącznie małą 33,5mm kopertą. A tak... wyszło jak wyszło. Ładny zegarek ale to sztuczne postarzenie mi sie nie podoba. Co oczywiście nie znaczy , że musi wywoływać niesmak u każdego. Jestem pewien , że wielu będzie chciało taki fałszywy vintage. Jak dla mnie majstersztyk na dziś to military 1938. Zgoda to był wielki zegarek jak na tamte czasy. Ale zrobili go niemalże idealnie w zgodzie z pierwowzorem. Nie popsuli datownikiem , automatem itd. IMO majstersztyk.
 6. W 100% sie zgadzam. Wtedy byłby hit na miare wcześniej wspomnianych.
 7. Mi ten Marine Nationale sie nawet podoba. Gdyby nie to sztuczne postarzanie... Nie jest to może Military 1938 czy Majetek ale po prostu bardzo lubię te Longinesy robione dla wojska.
 8. Widzisz nie twoja...A podejżewałem Cie o jej popełnienie
 9. Jeśli twój to najpeawdopodobiej Ty fotke robiłeś. A fotka przekozacka Wiec pytam aby widzieć czy mam Ci gratulować czy nie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.