Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3823
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. Miszkolc

    Citizen

    zamów drugi i gorszy odeślij
  2. Miszkolc

    Citizen

    A jaki ma rozmiar paska? I jak możesz to pokaż jak wyglądają z boku od strony koronki.W razie czego sprawdzałeś jak ze zwrotami [emoji6]
  3. Miszkolc

    Citizen

    Panowie strzelają, bo taka jest konstrukcja końcówek teleskopu. Jakby miały nie strzelać to musiałyby byś pasowane na wcisk.Średnica teleskopu jest mniejsza od otworu w uchu, teleskop jest pozycjonowany za pomocą kołnierza., dodatkowo występuje dopuszczalne ugięcie. Naciskając w.przeciwnym kierunku likwidujecie.ugięcie i końcówka przeskakuje na przeciwną strone Nie strzelają tylko te, które montują paski i bransolety dopasowane do koperty, gdyż one są stale naprężone. Też się zastanawiam nad nim na prezent dla żony, tylko nie wiem którego 50 czy 51? Muszę Ją jakoś podpytać
  4. Miszkolc

    Citizen

    Dziękuję [emoji2] przetestowałem kilka pasków z nim i ten mu najbardziej IMO pasuje. Muszę tylko zmienić klamre na bardziej pasującą. Zdjęcia z ukłonem do @Perpetuum Mobile
  5. Miszkolc

    Citizen

    Dzisiaj przyjechał nowy niebieski sailcloth do Fugu. Teraz muszę dobrać zapięcie.
  6. Miszkolc

    Citizen

    Nie jest źle, sprawdziłem czarnego i niebieskiego, którego odsyłam. Rzeczywiście mają problem w 4 ćwiartce. Na 52 indeksie czarny zewnętrzne obrysy indeksu i sekundnika są w lini (czyli lekka odchyłka) w niebieskim jest lepiej bo zewnętrzne linie zachodzą na siebie.W obu przypadkach odchyłka na minus. A teraz najlepsze, sprawdzam dla "sportu" (jestem perfekcjonistą) w normalnej eksploatacji niezauważalne, tym bardziej, ze się cieszę jak widzę wskazówkę i indeksy bez okularów [emoji1]
  7. Dzień dobry, rozpaliłem już kominek w "covidowym biurze" żony.[emoji3] Citizenweek cd. [emoji7]
  8. Miszkolc

    Citizen

    Pytam, gdyż ja sprawdzam tylko 4 główne indeksy, patrząc pod bardzo dużym kątem na tarcze tak prosta wzroku przechodziła dokładnie przez oś zegarka i środek indeksu i wtedy sprawdzam, czy końcówka wskazówki sekundnika leży na tej samej lini, czy też poza nią.
  9. Miszkolc

    Citizen

    Czy ja dobrze widzę, że nietrafia w część indeksów, a w częśćtrafia? Czy tylko mi się wydaje ze względu na nieosiowość zegarka i aparatu?
  10. Miszkolc

    Citizen

    Mój Citizenweek z tytułu nowego nabytku. A w kwestii zielonego, od kiedy pamiętam zawsze był w ofercie, przynajmniej u Orienta i Seiko szczególnie w zegarkach "militarno-outdoorowych"
  11. Citizenweek - bezobsługowiec [emoji1]
  12. I to tak dobe na dobe [emoji6]
  13. Miszkolc

    Citizen

    Mogę z czystym sumieniem polecić https://www.watchgecko.com/nylon-sport-b-2-leather-lined-watch-strap z tym że mają delikatny połysk i niestety pierwszą szlufke pozycjonowaną na stałe.
  14. Ta jest z Gdańska koło Hali, obok mojej ulubionej lodziarni (niestety zamkniętej w pandemii) stąd substytut w postaci pączków [emoji1]
  15. Miszkolc

    Citizen

    Też jestem ciekaw doświadczeń z "dziergania" Ten akurat wyczaiłem na Ali, a namiary miałem z tematu na watchuseek. Sklep to ZL strap store. Z tym, że odpowiednią sprzączkę w macie i odcieniu to z własnych zapasów.
  16. Jeszcze ciepłe 300 kcal ze Starej pączkarni [emoji2]
  17. Miszkolc

    Citizen

    Moja propozycja, niebłyszczący nylon na skórze z matową sprzączką
  18. Citizenowego tygodnia cd. [emoji2] Dzisiaj wersja casualowa [emoji6]
  19. Ja za czarnego dałem tyle co Ty, a za niebieskiego 941, miałem jednego wybrać i niebieskiego odsyłam [emoji2]
  20. Stół z Ikei do covidowego biura żony [emoji1]
  21. Longines Conquest https://jubitom.com/zegarki/longines/conquest/zegarek-longines/l37784966
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.