Pisałem, że ma być pod koniec maja. Na stronie casio eu jest info że soon a któryś z dystrybutorów pisał że dostępny bedzie 30 maja. Stąd moje przypuszczenia.
Negatywa zostawię, tym bardziej, że dałem mu niebieski bezel metalowy i teraz mi się bardziej podoba, chociaż stracił status "oryginału"[emoji6] Pod koniec maja mają się poawić GWB5600MG-1ER zobaczę w jakich cenach będą.
Negatyw jest ok. na słoneczne dni i na piach na plaży. Dlatego czekam na okazje z pozytywem. Co nie zmienia mojej opinii, że z kostek, gwb5600 to jest najlepszy wybór pod względem możliwości. Tym bardziej, że za swoją zapłaciłem 55£ [emoji2]
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.