Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3821
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. Mogę polemizować. Mam 2 Airmany i 1 Combat Sub wszystkie na Eta (miałem szczęście i nie Sallity) mam też 3 khaki i 1 Racera na Eta. Czyli wszystkie z podobnej półki cenowej i tak samo z wykonaniem. Jedyna różnica dla mnie to taka, że nowe werki H to inny poziom rezerwy i dokładności. Natomiast Glycinki mają wyższe modele Ety. Za to Hami to prawdziwa gwiazda Hollywood [emoji6] konkludując każdy z nich trafia w swój czas, kiedy mi najbardziej pasuje i teraz na topie jest biały Airman na granatowym pasku, który idealnie wpasowywuje się w letni czas.
  2. Czy pasek już widziałem przy MO? Nie śpiesz się - nie ma słońca i wieje [emoji6]
  3. Glicynka fajna. Zawsze miałem dylemat Hami czy Glicynka. Też miesiąc temu brałem Hamiego i zero problemu z wysyłką do PL, oprócz cła i vatu. Ma może ktoś doświadczenie jak liczą podatek stanowy?
  4. Pewnie dlatego że bierzesz płatność Pay Pal a tam adres jest podawany po zamówieniu. Sanshine to max upustu jaki dało się wycisnąć po mailowaniu z managerem. Tak przy okazji zastanawiałem się nad czarnym, ale wydał mi się zasmutny.
  5. Publicznie dziękuję Marcinowi za pomoc, szczególnie za informacje o ewentualnym wyłączeniu z kontenera. Generalnie jestem za płaceniem podatków, inna kwestia to jak wysokich. Ale to osobny temat rzeka. Co do zakupu to wcześniej mailowałem z managerem i On mi podsunął pomysł z transhipingiem. Tissotów nie wysyłają poza Stany. Mam inną zagwozdkę, gdyż PayPal nie pobrał na razie podatku stanowego. Co do samego zakupu, to miesiąc temu pożegnałem się z piaskowym Defenderem i brakowało mi pustynnego zegarka,a dodatkowo nie mam zegarka z tachymetrem na bezelu, stąd mój wybór jak na zdjęciu. Jedynie nie wiem, czy nie będzie za duży, niby 45 mm ale nigdzie nie znalazłem jaki ma L2L. Jak będzie za duży to wyląduje do sprzedaży. Jeszcze raz dziękuję Marcinowi za poświęcony czas. Na Fabrykazegarkow jest wyprzedaż
  6. No poszło. Czyli testy na żywym organiźmie [emoji15]
  7. Zastanawiam się nad Tissotem V8 jest na Ashfordzie w dobrej cenie, ale wysyłka tylko do USA. Teraz sobie przypomniałem, że gdzieś już słyszałem o Polonezie. Jak byś mógł po.óc w tym temacie to z radością przyjmę pomoc.
  8. Dzisiaj owsianka z borówkami, brzoskwinią i miodem a do tego purist [emoji3]
  9. Dobry wieczór, potrzebuję pomocy ,kogoś kto korzystał z firmy transshippingowej z USA do Polski.
  10. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Guma o jakiej od dawna myślałem[emoji3]
  11. Był pomarańczowy, ale się trochę opalił [emoji4] [emoji6]
  12. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Zdjęcie z wczoraj
  13. Czekając aż przestanie padać
  14. Bo na zegarku przypływ? [emoji2]
  15. Zegarki to nie pieniądze, aby oceniać je po wartości. Mają przede wszystkim sprawiać radość właścicielowi i jego otoczeniu. Mój najcenniejszy zegarek to poniższy Casio i kosztował mnie 2 miliony czyli 200zł ale wspomnienia z nim związane są bezcenne [emoji5]
  16. Dzień dobry, najlepsza luma jaką kiedykolwiek widziałem, przebija Monstera. IMO lepszy jest tylko tryt i 5G [emoji4]
  17. Dzisiaj będzie Land. Lumą przebija nawet Monstera
  18. To ja profanuję prosto z butelki [emoji6]
  19. Mama pwiedziała, że mam być przed 10 w domu [emoji6]
  20. Miszkolc

    Pilot watch fanclub :)

    Już nikt nie lata. Tutaj nurek potrzebny, a nie pilot.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.