Perpetuum Mobile, to nie widziałeś oryginalnej gumy do Combata, jest gruba miękka i pachnąca wanilią :-) Rzeczywiście nie sciągneli z konta, ale na wszystkich dokumentach widnieje i dodatkowo Paypal podaje że zapłaciłem z podatkim.
Nie potępiam. Też tak czasami mam jak nie do końca jestem przekonany do sprzedaży lub zakupu. Wtedy każdy powód jest dobry aby nie sprzedać lub kupić, czasami nie kupuję przy rozbieżności o cenę przesyłki [emoji6]
Już się przymierzałem do jasnego GMT w fabryce zegarków. Ale jakoś na mojego maila powiedzieli, że cena na stronie taka - że nie odpuszczą złotówki. Więc ja odpuściłem. No i zostali z nim jak Himilsbach z angielskim [emoji12].
Chociaż przyznam że kak kupiłem Combat Sub to byłem rozczarowany brakiem przewierconych uszu i numeru grawerowanego pomiędzy uszami Przepraszam za spamowanie w tym wątku. Bo jest prawda czasu i prawda ekranu [emoji3]
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.