Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3821
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. Prawdopodobnie wpiszę go na liste do zakupu. Od dawna myślę o compresorze. Nie wiecie czy ma na wewnętrznym ringu indeksy w lumie? Jakby miał to by wymiatał.
  2. Dzisiaj będziemy parą[emoji6]
  3. Taki Apinist do roboty. Anegdota mówi, że ten zegarek noszą ci, co sprowadzają z gór właścicieli Alpinista [emoji6]
  4. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Masa ludzi tak przestawia zegarki. Pilot
  5. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Z tymi koronkami to jakaś ściema. Mam kilka Orientów z zakręsaną koronką i mogę tylko stwierdzić, że jak się podchodzi do niej z wyczuciem jak do każdego małego gwintu i nie dokręca się jej na siłę to dają radę. Może to też wynikać z tego że nie próbuje zakręcać jej jak mam zegarek na ręce.
  6. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Uderz w stół a nożyce się odezwą Kano 50 Kamasu 45 [emoji3]
  7. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Tritona i burgundowego Kamasu zostawiłbym.
  8. Miszkolc

    Nurasy - fan club :)

    Wychowałem się na "loży szyderców" z Muppet Show [emoji12]Co do zegarka - nosiłbym jak ZSMPowiec sturmówkę [emoji4]
  9. Miszkolc

    Nurasy - fan club :)

    Bez złoślkwości. To taty ;-)
  10. Ryski to bym przeżył, tym bardziej, że to tytan. Ale te śruby pokazują że był rozkręcany przez partacza. A to oznacza że był "serwisowany" na słowo.
  11. Dostałem fotki i jak dla mnie to jest chyba za bardzo "styrany życiem" a patrząc na dekiel, to musiał go otwierał rzeźnik, nie zegarmistrz, ale wygląda na oryginał. średnicy to ma 43, ale grubas okrutny prawie 19mm
  12. Mam dostać zdjęcia hi res to zamieszczę, o tyle sprawa jest prostsza, że ten model chyba tylko w tytanie był. Chodziło mi tylko o to, że jak niema całej otoczki to muszę bardziej ostrożnie podchodzić do zakupu. Dla nie wtajemniczony to ten brzydal z dwoma cyklopami i dwoma osłonami na koronki.
  13. Dzień dobry, czy ktoś z was ma może Frogmana H777460. Przymierzam się do niego, ale jak znalazłem to jest sam zegarek a co za tym idzie, włącza się mi tryb bezpieczeństwa i szczególnie ostrożnie podchodzę. Ostatnio znalazłem Pioneera, który okazał się podrubą Hamiltona i pomogliście to zdemaskoeać. Za co jeszcze raz dziękuję.
  14. Alpinist jest stworzony do paska. Kajdan to dobry na piankę lub lape mocno owłosioną. Przynajmniej wygoli [emoji12]
  15. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Jeżeli zrealizuję swój zakup to pewnie wystawię niebieskiego Tritona i Kamasu. Oba w stanie 9.5/10. A propo ja głosuję na Samuraja, z tym że do Samuraja to trzeba mieć z 18 cm lub więcej.
  16. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    Tylko żeby nie wersja azjatycka, kanji i chiński. W samochodzie miałem kiedyś kanji i pasażerowie pytali, dlaczego mam chiński zegarek [emoji3]
  17. Jednak oczko zostało :-) i dobrze pare postów wcześniej jest zdjęcie z Alpinistem bez oczka. Można porównać. Dla mnie to taki vintagowy akcent ????
  18. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    Wnętrze pudełka takie oldschoolowe :-). A zegarek - no ładniutki. Dni są chociaż po angielsku?
  19. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    Szczególnie, że zegarek jest tak brzydki, że aż ładny [emoji2]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.