Prawdopodobnie wpiszę go na liste do zakupu. Od dawna myślę o compresorze. Nie wiecie czy ma na wewnętrznym ringu indeksy w lumie? Jakby miał to by wymiatał.
Z tymi koronkami to jakaś ściema. Mam kilka Orientów z zakręsaną koronką i mogę tylko stwierdzić, że jak się podchodzi do niej z wyczuciem jak do każdego małego gwintu i nie dokręca się jej na siłę to dają radę. Może to też wynikać z tego że nie próbuje zakręcać jej jak mam zegarek na ręce.
Dostałem fotki i jak dla mnie to jest chyba za bardzo "styrany życiem" a patrząc na dekiel, to musiał go otwierał rzeźnik, nie zegarmistrz, ale wygląda na oryginał.
średnicy to ma 43, ale grubas okrutny prawie 19mm
Mam dostać zdjęcia hi res to zamieszczę, o tyle sprawa jest prostsza, że ten model chyba tylko w tytanie był. Chodziło mi tylko o to, że jak niema całej otoczki to muszę bardziej ostrożnie podchodzić do zakupu. Dla nie wtajemniczony to ten brzydal z dwoma cyklopami i dwoma osłonami na koronki.
Dzień dobry, czy ktoś z was ma może Frogmana H777460. Przymierzam się do niego, ale jak znalazłem to jest sam zegarek a co za tym idzie, włącza się mi tryb bezpieczeństwa i szczególnie ostrożnie podchodzę. Ostatnio znalazłem Pioneera, który okazał się podrubą Hamiltona i pomogliście to zdemaskoeać. Za co jeszcze raz dziękuję.
Jeżeli zrealizuję swój zakup to pewnie wystawię niebieskiego Tritona i Kamasu. Oba w stanie 9.5/10. A propo ja głosuję na Samuraja, z tym że do Samuraja to trzeba mieć z 18 cm lub więcej.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.