Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3824
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. Prawie Monster -prawie Meksyk
  2. To taki diverek z lotniskowca lub desantu morskiego [emoji3] załóż jeszcze niebieski beret [emoji6] To mój najładniejszy [emoji6] prezent na urodziny[emoji173]
  3. Miszkolc

    Pilot watch fanclub :)

    A ja dzisiaj się żegnam z pilotem :-(
  4. Ja nie wytrzymałem i kupiłem DC4 purista i jest odjazdowy. Bałem się że World time i DC mają takie same koperty, ale się okazało, że nie. Zdjęcie z mojego albumu.
  5. Ja wychowałem się na zegarku nakręcanym więc mam wprawę, mam też Steinharta na Unitasie. Dodatkowo większość zegarków zakładam okazjonalnie i w takim przypadku nakręcanie jest wygodniejsze. Nie boję się przekrencenia. gdyż oprócz wyczucia, jeszcze liczę obroty. Ake pamiętam, że jak byłem dzieckiem to zerwałem sprężynę w budziku :-) Ja już wymyśliłem że kupię do niego hybryde, guma ze skorą" tylko jeszcze koloru nie wybrałem. Zastanawiam się nad popielatym.
  6. No to też nie wytrzymałem, patrząc na na niego ( C65 Trident Vintage Diver) na stronie podobał mi się, ale jak zobaczyłem profil koperty z boku to puściły mi hamulce zakupowe 😉 Z pragmatyczności wolałbym, aby był na bransie, ale z drugiej strony to mam taką przypadłość, że wciągu dnia zmienia mi się obwód nadgarstka i bransolety niezbyt są wygodne :-(.
  7. Trochę słońca na północy
  8. I zaczęło padać, czas na kawę [emoji4]
  9. Dzisiaj praca wokół domu.
  10. Miszkolc

    Pilot watch fanclub :)

    [emoji355]na jutro,[emoji481] na dzisiaj [emoji3]
  11. [emoji355]na jutro,[emoji481] na dzisiaj [emoji3]
  12. Obwodnica stoi, zegarek chodzi [emoji6]
  13. Zegarek chodzi, obwodnica stoi
  14. Masz racje, kolorowe są wykonane z aluminium. Natomiast referencja z końcówką 133 jest wykonana ze stali. Pomimo tego, że te aluminiowe wyglądają atrakcyjnie, jednak się na nie niezdecydowałem. Z innych stopów niż stal, to tylko akceptuję tytan, który jest szczególnie rewelacyjny w letnie dni, gdy się tak nie nagrzewaIMO najsłabszym elementem jest bransoleta, która jest rewelacyjnie wykonana ale mocno przytłacza zegarek.
  15. Na lodach we Wrzeszczu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.