Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

XoneX

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by XoneX

 1. XoneX

  Euro 2020

  W TV to wygląda inaczej drużyna w każdej niekorzystnej dla niej sytuacji (stracony gol, faul, itd.) krzyczy do sędziego o VAR i dopiero wtedy to sprawdzają.
 2. XoneX

  Euro 2020

  Sorry za offtop Panowie Ale czy Was też tak denerwuje VAR? Co strzał, gleba w polu karnym, to wchodzi telewizorek. A później masz takie efekty - strzelasz dwa gole - wygrywasz 1:0 po samobóju przeciwnika (Francja - Niemcy). Prowadzisz 1:0, ale przegrywasz mecz 0:1 (Finlandia - Rosja), itd. WTF? Czy to idzie w dobrym kierunku?
 3. czy gdzieś jest potwierdzona ta nadzwyczajna awaryjność małych silników? Ford pakuje swój 1.0 ecoboost do samochodów od dawna, ale nigdzie w mainstreamie nie widziałem informacji, żeby szybko szły na szrot. Tak z ciekawości pytam, bo mi akurat obojętnie czym jeżdżę. Samochód traktuję wyłącznie użytkowo, bez emocji. Ma mnie wozić w odpowiednich warunkach z punktu A do B.
 4. Źródło? Źródło tego, że Google tego nie sprawdza? Domyślnie instalacja aplikacji spoza play store w androidzie jest zablokowana. Użytkownik musi chcieć na to zezwolić, aby taką instalację przeprowadzić. Fejkowe apki zdarzają się wszędzie. https://gadgets.ndtv.com/apps/news/fake-cryptocurrency-trading-banking-apps-ios-android-customers-victims-sophos-2441629 Generalnie uważam, że super bezpieczeństwo iOS to MIT. Apple kreuje się na firmę dostarczającą najbezpieczniejsze rozwiązania podczas gdy konkurencja nie dostarcza nic gorszego.
 5. Na czym polega to większe bezpieczeństwo? Niezależnie od systemu słabym punktem jest zawsze użytkownik, który (1) zainstaluje określone aplikacje (2) da im dostęp do określonych zasobów (3) używa dobrowolnie usług firm "szpiegujących". Kolejnym słabym punktem jest to, że nawet jak ty uważasz na te kwestie, to osoby, które mają cię w kontaktach już zapewne nie. Nie ma bezpiecznego systemu operacyjnego.
 6. Trzeba przyznać, że lepsze od łidżetów były aktywne kafelki w windows phone. Poza tym - nie ma systemu idealnego i trzeba się z tym pogodzić. Niektóre rzeczy lepiej robi iOS, niektóre android, niektóre lepiej robił windows (np. klawiatura systemowa z WP do dzisiaj pozostaje dla mnie nie do pobicia w kwestii dokładności pisania i przewidywania kolejnych słów). Co do mnie, mogłem mieć pecha, ale praktycznie każdy sprzęt od Apple, który posiadam/posiadałem trapiły jakieś problemy, albo soft albo hardware...
 7. "jeżdżę szybko ale bezpiecznie"?
 8. XoneX

  Nowosci Casio

  MR-G
 9. Mówisz o s20FE? Tak, ale za wersję 6GB RAM, zarówno ze snapdragonem jak i exynosem.
 10. za ok. 2650 masz s20 fe 4g (ze snapdragonem 865) i 8 GB RAM. S21 raczej nie znajdziesz do 3k. Ewentualnie pixel 5, ale trzeba pamiętać, że nie ma w Polsce oficjalnej dystrybucji pixeli. Dlatego szukając (np. allegro) trzeba dobrze czytać ogłoszenia i brać z fv 23%, bo reszta może być sprowadzana dziwnymi kanałami do Polski albo to jakieś zwroty magazynowe (outlet) opisane przez sprzedających jako nowe. Można też próbować ściągać z niemieckiego amazona do Polski.
 11. Nie wiem czy mega. W tej cenie tylko 6GB RAM, a to raczej mało jeśli ktoś chce używać tego telefonu przykładowo 3 lata. W androidzie zawsze RAM był wąskim gardłem. Osobiście szukałbym czegoś z co najmniej 8GB RAM, aby zachować dobry komfort używania. Taki samsung z 8GB RAM to już chyba ok. 2700.
 12. XoneX

  Nowosci Casio

  Smartwatche z wearos trzymają bardzo krótko na jednym ładowaniu baterii (1 dzień). Obawiam się, że ten nowy G-Shock będzie miał podobnie i solar dużo tu nie zmieni
 13. sprawdź garmin instinct, może ma to, czego potrzebujesz.
 14. Napisz, jak Ci się jeździ na szosie w porównaniu do gravela. Co na plus, co na minus. Średnia prędkość chyba bez zmian na obu typach rowerów. Pisałeś też o glebach na szosie, w jakich okolicznościach je łapałeś. Sam się zastanawiam nad szosą na wiosnę, ale na razie myślę raczej o zakupie szosowych opon...
 15. Za 3 lata będzie jak z telefonami, telewizorami. System już przestarzały, nie ma wsparcia, brak poprawek bezpieczeństwa. I nowe auto będzie trzeba kupić 😉
 16. Start-stop nie jest dla oszczędności Tylko dla spełnienia norm emisji spalin. Podobno jeden z testów to symulacja jazdy w ruchu miejskim, która wygląda tak, że auto pokonuje jakąś odległość i zatrzymuje się co ileś metrów. Stoi tak jakiś czas i znowu do przodu - stop, do przodu - stop, itd. W takim teście i dla norm emisji to może mieć sens, dla kierowcy - więcej paliwa można zaoszczędzić stosując się do zasad eco drivingu niż z aktywnym systemem start-stop. Wtedy nie gasi auta, działanie klimy ma priorytet
 17. Możesz nie mieć wybranego dźwięku powiadomienia. W ustawieniach powiadomień w aplikacji GMail sprawdź jaki masz dźwięk - jeśli 'cichy' to dlatego nie masz powiadomień z aplikacji.
 18. To się ustawia bezpośrednio w aplikacji Gmail, w ustawieniach. Powiadoienia ustawiasz/włączasz/wyłączasz dla poszczególnych kont. Tyle że to powiadomienia w ogóle (dźwięki, wibracje), a nie, czy mają być pokazywane w zegarku.
 19. ...albo zainstaluj jakąkolwiek aplikację klienta email i tam wrzuć konto na wp. Klient email powinien być widoczny do powiadomień w Move jak każda inna aplikacja w telefonie.
 20. Ostatnie pomysły: 1. Zupełne rozłączenie zegarka z telefonem (niech aplikacja go zapomni) i ponowne sparowanie. 2. Jeśli pkt 1 nie pomoże, to proponuję wyczyścić pamięć aplikacji (będzie trzeba w niej wszystko ustawiać od początku). Ustawienia -> aplikacje -> Move -> wyczyść dane. 3. Jeśli pkt 2 nie pomoże - odinstalowanie i zainstalowanie aplikacji (przed tym ponownie wykonaj krok 2, aby w telefonie nie zostały zapisane poprzednie ustawienia). Jeżeli żaden z tych punktów nie zadziała, to już nie mam pomysłu jak pomóc, przywrócenie zegarka do ustawień fabrycznych i wszystko od początku?
 21. Przy tej jasności obiektywu złapanie ostrości pewnie nie jest łatwe. Tym bardziej doceniam te fotki Pozdro
 22. Dobre zdjęcia, z ciekawości - czym robiłeś?
 23. Zgody na powiadomienia masz w aplikacji, może być jeszcze tak, że system w telefonie blokuje dostęp aplikacji do powiadomień. Wejdź w ustawienia -> aplikacje -> Move i sprawdź dostępy aplikacji do powiadomień. W zależności od wersji androida ustawienia mogą być inaczej poukładane, jeżeli czegoś takiego nie znajdziesz lub dostępy tam będą widoczne, to sprawdź jeszcze ustawienia -> powiadomienia -> Move (wyświetlane będą ostatnie aplikacje, którym nadano dostęp do powiadomień, jeżeli nie ma tam Move to przy liście ostatnich aplikacji, niżej, wejdź w 'zobacz wszystkie'). Wejdź tam w aplikację i będziesz widział na jakie powiadomienia zezwala telefon. Daj znać czy pomogło.
 24. Drogo, jak za używkę. Pewnie dojdzie jeszcze koszt wysłania. Za ~410 można znaleźć nówkę w sklepie z darmową przesyłką.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.