Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

SthLike

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

211 profile views
 1. W poniedziałek wyciągnąłem pudełko i faktycznie były tam dwie zapasowe tulejki. Udało się je wcisnąć. Od tego czasu jest spokój, wydaje się że to w tym był problem. Dzięki wszystkim za pomoc.
 2. ok. Sprawdzę i to. Dzieki
 3. Dzięki. Teraz nie mam dostępu do narzędzi ale w sobotę spróbuję to zauważyć. Ewentualnie zmienić ogniwo?
 4. Bransoleta była skracana. Czy w tym miejscu nie wiem dokładnie, ale całkiem możliwe. Jak wyglądają te tulejki?
 5. Witam, mam problem z bransoletą w Seiko Samurai Save The Ocean. Otóż podczas noszenia niektóre piny w bransolecie wysuwają się. Dotychczas nie zdarzyło się, żeby skutkowało to rozpięciem bransolety, pin wysuwa się na 1/5 - 1/4 długości, myślę że po prostu naprężenie ogniw nie pozwala mu wyjść dalej. Natomiast boję się, że kiedyś zegarek mi spadnie, a poza tym jest to niekomfortowe i drażniące. Czy jest na to jakaś rada?
 6. NIe no, przytuliłbym takiego. Chociaż jak dla mnie ten mode ma za dużo napaćkane napisów.
 7. Deep Blue Diver 1000 II Auto 40MM Blue Gradient Engineer Bracelet ok. 1000 zł. Ciągle jednak nie znalazłem zegarka łączącego dwutonowa tarczę i bezel.
 8. Nie no wiesz, gdybym ja wyskoczył z zegarkiem za 30tys na ręce, to raczej wszyscy znajomi by wiedzieli, że to podróbka. A jak dla mnie ten model ma za dużo napisów. Szczególnie pod wskazówkami, 5 wersów chyba jeszcze nie widziałem w żadnym.
 9. Zbyt oklepane😉
 10. Steinhart Ocean One Titanium 500 GMT Cena co prawda ok. 3 tyś. no i tarcza jednolita. Nie wiem czy wzorem Steinharta design nie jest zerżnięty z Seiko?
 11. Ten pierwszy to tarcza 24h? Kompletnie to do mnie nie przemawia. Na drugim nie widzę przejścia tonalnego na tarczy. Zakresu mi też na dwukolorowym bezelu. Wg mnie świetnie to wygląda.
 12. Witajcie, szukam do zakupu divera w stylu Seiko SNR049J1. Konkretnie chodzi mi o dwutonową tarczę takiego koloru oraz dwu kolorowy bezel. Gdyby miał koronkę na godz. 4 i datę to już w ogóle byłoby super. Na GMT mi kompletnie nie zależy. Czy ktoś z Koleżanek/Kolegów natrafił na coś podobnego w bardziej przyjaznej cenie, powiedzmy do 2 tysięcy, może trochę więcej?
 13. Też kiedyś, dawno temu, zastanawiałem się nad tą marką. Uznałem, że nie warto. Weź Orienta automata, jeśli mogę coś radzić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.