Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SthLike

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

82 profile views
 1. NIe no, przytuliłbym takiego. Chociaż jak dla mnie ten mode ma za dużo napaćkane napisów.
 2. Deep Blue Diver 1000 II Auto 40MM Blue Gradient Engineer Bracelet ok. 1000 zł. Ciągle jednak nie znalazłem zegarka łączącego dwutonowa tarczę i bezel.
 3. Nie no wiesz, gdybym ja wyskoczył z zegarkiem za 30tys na ręce, to raczej wszyscy znajomi by wiedzieli, że to podróbka. A jak dla mnie ten model ma za dużo napisów. Szczególnie pod wskazówkami, 5 wersów chyba jeszcze nie widziałem w żadnym.
 4. Zbyt oklepane😉
 5. Steinhart Ocean One Titanium 500 GMT Cena co prawda ok. 3 tyś. no i tarcza jednolita. Nie wiem czy wzorem Steinharta design nie jest zerżnięty z Seiko?
 6. Ten pierwszy to tarcza 24h? Kompletnie to do mnie nie przemawia. Na drugim nie widzę przejścia tonalnego na tarczy. Zakresu mi też na dwukolorowym bezelu. Wg mnie świetnie to wygląda.
 7. Witajcie, szukam do zakupu divera w stylu Seiko SNR049J1. Konkretnie chodzi mi o dwutonową tarczę takiego koloru oraz dwu kolorowy bezel. Gdyby miał koronkę na godz. 4 i datę to już w ogóle byłoby super. Na GMT mi kompletnie nie zależy. Czy ktoś z Koleżanek/Kolegów natrafił na coś podobnego w bardziej przyjaznej cenie, powiedzmy do 2 tysięcy, może trochę więcej?
 8. Też kiedyś, dawno temu, zastanawiałem się nad tą marką. Uznałem, że nie warto. Weź Orienta automata, jeśli mogę coś radzić.
 9. Tak, decyzja podjęta. Będzie Vratislavia. Dziękuję wszystkim za pomoc.
 10. Na pewno cena adekwatna do jakości, na tle innych marek. Pytanie jak się czujesz z nim na ręku. Ja wolałbym dołożyć parę stów do Seiko czy Orienta.
 11. Przepraszam, za nieobecność. Perpetuum Mobile - Twój pomysł mi się podoba, nie wiem dlaczego zapomniałem o tym microbrandzie. Myślę, że się nada, zwłaszcza, że jesteśmy z Wrocławia. Szkoda tylko, że architekt, nie prawnik 😃
 12. Też wolałbym Omegę, ale podejrzewam, że to trochę kwestia wygody (jest to zegarek nakręcany), a trochę z braku zainteresowania tematem, raczej się to nie zdarzy. Zakładam też, że nie wszyscy jego koledzy udzialają się na naszym forum, więc jak zobaczą zegarek "Swiss made" nawet Tissot, Certina, Frederiqe czy Eterna, to jednak przynajmniej niektórym może się spodobać.
 13. Oj zdziwiłbyś się jak studenci prawa potrafią człowieka obsztorcować po metkach 😁. Zdaję sobie z tego sprawę, niemniej wydaje mi się, że lepiej żeby żeby miał na nadgarstku Tissota, niż Hilfigera.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.