Wspaniała😉 wiem, że pisałeś to w tonie żartobliwym, nawiązując do omegi, a nie nowej książki, ale Cię zaskoczę. Omega i książka są prezentami od Żony😎
A z innej beczki, zobacz jakim ja muszę być wspaniałym mężem, skoro takie prezenty dostaje😂
Rzeczywiście, nie jest to częsty widok. Utrzymujące się duże mrozy, zrobiły swoje. Plaża wygląda świetnie. Wczoraj wróciłem z Karpacza. Tam to zimę ledwo widać, w porównaniu z Pomorzem. Śniegu dużo mniej, no i temperatura o ponad 10 stopni wyższa.
Sorry, ale to jest dla mnie ordynarna podróbka🤢🤮 jeszcze ten napis Geneve… byłeś na wycieczce w Turcji? @Wacor Adam, @Paulus57 Paweł, ja toleruje homary, ale to jest przegięcie…
Dziękuję. Zapis był w czasie premiery, więc zdecydowanie za długo czekałem🤷🏻♂️ w ramach rekompensaty, był kolejny konstruktywny zapis, ale o tym, gdy będzie zrealizowany😎
Dziękuję Koledzy🥃🥃
Na ten moment bardzo mi leży ta konfiguracja. Kolorystyka Bruce’a także moim zdaniem wymiata👌 co do wygryzienia suba, to w moim przypadku to się nie wydarzy. U mnie będą się uzupełniały. Stąd m.in. decyzja o zamówieniu Bruce’a na jubilee.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.