Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lotus

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

About Lotus

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

104 profile views
 1. Jest wiele fajnych kombinacji NATO czy guma na lato. Nie wiem czy to model czy ta zaprezentowana kombinacja...Słabo , bardzo słabo
 2. Tą limitkę oceniam pozytywnie . Dynamicznie, ciekawie wygląda. Widziałbym w kolekcji. Tarcza budzi różne emocje, dla mnie na plus.
 3. Nowy Bond jest propozycją dla fanów i kolekcjonerów. Nie jest to pseudo LE co akurat doceniam bo przynajmniej każdy wie na czym stoi. Zegarek jest oryginalny , świetnie zrobiony czyli to czego można spodziewać się po Omedze. Model nie będzie hitem sprzedaży , wydaje mi się że będzie w grupie nikomu niepotrzebnych. Jego wartość bardzo szybko i boleśnie zweryfikuje rynek wtórny. I to jest też miejsce na jego zakup...
 4. Są różne technologie użyte do produkcji ceramiki. Generalnie zaletą jest długowieczność a wadą ciężar. Wada typu że może pęknąć jest oczywiście spekulacją akademicką. Tak jak w szkłach szafirowych vs plexi że jedno pęka a drugie się tylko rysuje. Zdarza się raz na milion.
 5. Obecna referencja to najlepszy Sub w historii , nie ma żadnych wątpliwości . Nie jest jednak tak atrakcyjny i pełen wdzięku jak poprzednie referencje.
 6. Nie wiem o jakim błędzie piszesz ale ważne abyś Ty wiedział 🙃. Poza tym nie interesują mnie wpisy nie na temat.
 7. E in terzo luogo , byłoby po trzecie, jeśli miałoby być tak jak chciałem . Nie ma za co. Tak, zasadniczo czwóreczka jest dla pozostałych.
 8. Konsensus wokół moona w kolekcjach jest następujący : Primo: daytona Secondo: moon. Trzeci: el primero. Na tym ranking rekomendowanych chrono się kończy .
 9. Musisz kupić bardzo dobrze bo gdy zechcesz odsprzedać to puścisz za grosze i nie jest pewne ze znajdziesz u nas rynek.
 10. Zasadniczo nie ma zbyt wielu limitek w Omedze bo te zegarki puszczane w tysiącach to konkretne rzuty produkcyjne. Tak je nazywa Omega bo wie że spekulant czy entuzjasta chwyci wabik. Flipperzy nie kupują limitek bo wiedzą że to samobójstwo. Oni celują w ciepłe bułki jak regularny Seamaster czy moon. W przypadku Rolexa jest więcej spekulantów a mniej flipperów a jeśli już to flipperski wirnik mieli miękkie Datejusty bo sporty się trzymają mocniej
 11. Co do klasycznego moona to może się przekonam jeśli nowy mechanizm będzie miał cosc bo trudno zaakceptować aby najważniejszy parametr zegarka był znakiem zapytania. Limitki to wyciąganie kasy z rynku , są dla mnie toksyczne, tylko nieliczne schodzą na pniu czy też są sukcesem.
 12. Przede wszystkim fenomenem jest to jak Omega opanowała do perfekcji wyciskanie cytryny ze speedamastera w kontekście podróży kosmicznych. Świetny marketing zupełnie średniego zegarka.
 13. Panowie z większym kałdunem mają stresa żeby założyć elegancki klasyczny 36mm?😂
 14. W tej wariacji kolorystycznej jednak mniejszy rozmiar , w tym sensie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.