Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

makitabatata

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

About makitabatata

 • Birthday 12/20/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Trójmiasto
 • Hobby
  Kite-surfing, audio, krótkofalarstwo i oczywiście zegarki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Morze, Eko-Zillia i wąsaty kolega 😃
 2. "Komunijny" Poljot. Zegarek przeleżał (przewalał się) w szufladzie przez 30 lat a teraz po przeglądzie i wymianie paska cieszy ogromnie :)
 3. Witam Wszystkich, chciałem podziękować firmie Gerlach (i Panu S. Szwedo) za naprawę Enigmy o której pisałem w niniejszym wątku. Pomimo faktu że zegarek był już po gwarancji, po napisaniu postu tu na forum kontakt nastąpił ze strony f-y Gerlach i zegarek został naprawiony za darmo. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!
 4. Wygląda na luźną wskazówkę - spróbuj ją delikatnie "docisnąć" albo zegarmistrz...
 5. Cześć, szukam podobnego paska "perlon", mógłbyś podpowiedzieć gdzie kupiłeś swój?
 6. Super robota z tym 2209 i z ciekawości zapytam - trzy wyżłobienia (zamiast standardowego, jednego na śrubokręt) na śrubkach oznaczają "lewy gwint"? Zawsze mnie to ciekawiło w przedmiotowym werku...
 7. To zwykła stalowa blaszka która działa jak ekran rozpraszający pole magnetyczne.
 8. Davitton - Homage IWC Pilot. Mimo że zChRL to super sikor!
 9. Też myślę że to od Zim'a. https://www.ebay.com/itm/Original-18-mm-bracelet-Soviet-Stainless-steel-strap-USSR-Wristwatch-ZIM-Band-/153586811527
 10. Staeiamna to że tarca tej Pobiedy to tzw. t. warszawska. Zobacz moje - pierwsza tarcza to podróbka a druga to orginał.
 11. Piękny ten unitas powyżej. Sam mam w Eposie Passion Unitasa 6497 i bardzo go sobie cenię. Najlepszy w nim jest dzwięk - jak w starych kieszonkach! Szukaj czegoś z tym mechanizmem to będziesz zadowolony. Może coś z Archimede Ci podpasuje (niestety w tym wypadku pozostaje tylko używka)?
 12. Piękny - zegarek ArtDeco! Zawsze mi się podobały nowe zegarki wracające do starych stylów. Biorąc pod uwagę fakt że nowy kosztuje / kosztował ok 5kzł to 2kzł wydaje się okazją...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.