Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

mmaniek

Użytkownik
 • Content Count

  644
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2485 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pabianice

Recent Profile Visitors

1006 profile views
 1. mmaniek

  Citizen

  O kurczę[emoji2962], sam pewnie nigdy bym nie założył, ale wygląda kozacko. Podziwiam!
 2. W mojej wypowiedzi też absolutnie nie było ironi tylko drobny żarcik z bazarkiem. Serio się zaniepokoiłem tym AR i pewnie będę przez jakiś czas uważnie oglądał po każdym założeniu. [emoji3166] Niemniej jednak zegar bardzo mi się podoba i niesamowicie klei się do łapki.
 3. Jak będę odkładał do pudełka, też mogę zarysować, lepiej od razu rzucę na bazarek, za puceny.[emoji6] Szukam informacji o AR w tym modelu i nie mogę znaleźć, oglądam, podświetlam, patrzę, podglądam i na zegarku też nie widzę. [emoji848] Mam nadzieję, że nie przekonam się o jego istnieniu we wspomniany przez Ciebie sposób.
 4. Hmmm, ten szczegół mi umknął. Teraz będę bał się go nosić.[emoji6]
 5. Na ten sklep wcześniej nie trafiłem i już mi serce szybciej zabiło, że może jest dostępna nowa i to na wyprzedaży, ale nie mają tego modelu[emoji6]. Faktycznie, przyjechała od zachodnich sąsiadów ale z Chrono24.
 6. Było kilka podejść, do różnych modeli i wreszcie jest, moja pierwsza Certina. 😄
 7. Lista potencjalnych "donatorów" już się trochę zakurzyła. Przyznaję, sam obserwowałem, płaciłem ale nie brałem udziału w dyskusji. Może jest "nas takich" więcej, dla odświeżenia, proszę o dopisanie do listy darczyńców, donatorów czy też członków Klubu Dam i Dżentelmenów.
 8. Zegarek świetny, gratuluję. Kot chyba jednak lekko drwi z Twojego hobby lub jest już zirytowany.[emoji6]
 9. @meinard Żeby była jasność, kolega zapytał jakie to kwoty to odpowiedziałem. W żadnym momencie nie stwierdzam nic o patologii, podałem tylko fakty. Dyskusja wzięła od tego, że[mention=84906]loco50[/mention] wspomniał o dwójce zdolnych ludzi, którym nie bardzo chce się pracować. W tej kwocie dzieci już są nakarmione i wyposażone w przybory szkolne, a czasem i częściowo ubrane. Są w przedszkolu, szkole, jest czas żeby trochę popracować...
 10. Dla Ciebie. Wielu osobom wystarcza i chcą jeszcze auta na kredyt brać i to nie jest żart. Jak sami twierdzą, nie opłaca się pracować...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.