Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Mazix

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Początkujący

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Czy kojarzycie modele zegarków z powłoką przypominającą powierzchnie oksydowane, kojarzące się z bronią? Coś w stylu VC VIS, traser officerpro gunmetal.
 2. Szukam części do Poljota 3133: -Dźwignia chronografu (ta od startowania i stopowania), najlepiej wraz ze śrubą. -Wskazówki - komplet lub choćby wskazówka sekundnika. -blaszki do mocowania mechanizmu w kopercie.
 3. Tak, rozbierałem. Zaczep był już kiedyś ułamany i ktoś zmontował to"na sztukę". Wsadził tam kawałek zaczepu i zagiął końcówkę sprężyny, by jakoś tam haczyło. Dało się to nakręcić, ale nie działało poprawnie.
 4. Czy ma ktoś na zbyciu sprawny bęben ze sprężyną do komandirskiego juniora 2409? Ewentualnie cały mechanizm?
 5. Czasem da się kupić poniżej 3k Doxę Noble. Świetnie wykonany zegarek.
 6. Wg mnie, citizeny są o wiele lepszymi zegarkami w tej klasie. Jeżeli zależy ci przede wszystkim na niezawodności, bezobsługowym użytkowaniu to nie ma lepszego wyboru niż citizenowski eco drive.
 7. Kupię rakietę olimpijską, nie chciałby się ktoś pozbyć?
 8. Ok, dzięki za odpowiedzi. Są to po prostu składaki 😕
 9. Cześć, kojarzycie może tę ukraińską stronę? https://antique-watch.com.ua Jak widać mają wiele ciekawych zegarków w dobrych cenach. Budzi ona jednak moje wątpliwości. Nie mogę znaleźć o niej żadnych opinii, nawet na ukraińskich forach. Przy większości ofert jest filmik z zegarkiem. Zdarzają się piękne sztuki w dobrej cenie, a filmik tego zegarka widniejącego jako dostępny, jest sprzed kilku lat... Tu jeden z wielu przykładów: https://antique-watch.com.ua/chasy_naruchnye_muzhskie_sssr/chasy_muzhskie_polet/muzhskie_naruchnye_chasy_sputnik_iz_sssr W opcjach płatności niby jest możliwość, by zapłacić przy odbiorze. Jak sądzicie, jest sens organizować kogoś z Ukrainy, by pomógł w kupnie zegarków z tej strony?
 10. Jeśli interesują cię zegarki radzieckie, to wiele rakiet, sekond spełnia wszystkie te wymagania. https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-rakieta-raketa-CID87-IDIu0oJ.html#a896989704
 11. Napisane było, że balans sprawny, ale zegar nie rabotajut. Pewnie do wskrzeszenia. Żałuję, że nie zalicytowałem, kupię sobie jakiegoś ACZSa na pocieszenie
 12. Bardzo ciekawy Jaeger leCoultre, poszedł za 800zł. Ktoś orientuje się czy to na prawdę swiss made, czy to ta kopia produkowana w fabryce vostoka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.