Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Sztos

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

Recent Profile Visitors

226 profile views
 1. rozmiar 41/ rose gold/ jubilee / Jakby ktoś miał to proszę o info.
 2. Czy ktoś ma na sprzedaż 126719BLRO z niebieskim cyferblatem?
 3. Możliwe. Ale do garnituru się przyda. Chciałem kupić A.Langhe ale sytuacja jak u Rolexa. Też lista oczekujących. Akurat 1908 wygląda dobrze. Bardzo spokojny design.
 4. Dopiero się zapisałem. Gratulację z chęcią przyjmę jak dostanę - pewnie nieprędko... 🙂
 5. Jedzie się zapisać- to jest kluczowe. Ja mam fajną historię u Kruka. Nie tylko zegarki. Sami dzwonią i informują, że jest możliwość na to lub tamto się zapisać. Dziś chciałem się zapisać na Daytonę i szczerze powiedzieli, że na razie nie ma sensu bo stare listy przepisane są na nowy model i czas oczekiwania jest bliżej nieokreślony. Akurat 1908 mi pasuje i na niego się zapisałem. Więc opowieściami znajomego aż tak bym się nie sugerował.
 6. Tak a propos zapisów za granicą to w Dubaju Rolex przyjmuje zapisy tylko na damskie modele, a Patek niechętnie na męskie przyjmie ale minimalny czas oczekiwania zaczyna się od roku na model 5227J CALATRAVA. Inne modele to 3-4 lata i dłużej.
 7. nie no ja to wolę jednak po legalu kupować ...😆
 8. Nie wiem, czy tak ciężko zakupić Rolexa, bo od 2018 do dziś kupiłem kilka w Kruku. Najdłużej czekałem na Pepsi. Od 2018 do 2021. Na Sub-a czekałem w 2019 3 miesiące, w 2020 Camerona dostałem po 8 miesiącach. Na żony PERPETUAL czekałem 4 miesiące w 2021. Potem była mała wtopa z zamówionym DJ dla mnie - przyszedł na Oyster a chciałem na Jubilee (2022) więc zamiennie, akurat była okazja prezentowa, zamówiłem LDJ i czekałem 5 miesięcy. Na jesieni zaproponowali mi zamówienie albo czegoś w złocie, albo GMT Pepsi lub Batman. I tak teraz znowu czekam na telefon. W tzw. międzyczasie były jakieś zakupy biżuterii i może także to, że sprzedawcy widzą te zegarki i wiedzą, że zakupy nie były na flipy.
 9. To jak teraz bedzie sie mój nazywał? Omega Seamster Professional x Swatch 36 America's Cup 2021. - i to jednym tchem ? Ale tylko jak wydrapiesz X SWATCH na szkle. 🙂
 10. Szczególnie o wartości do 30EUR 🙂
 11. Kupiłem u nich Breitlinga rok temu. Odbiór w Warszawie, bez problemu. Na fakturze podają adres estoński i gruziński.
 12. To że dziś wymiecie to oczywiste. Lepiej mieć zegarek niż ruble. Pytanie czy będą uzupełniać. Bo na chwilę obecną transport towarów jest coraz bardziej utrudniony.
 13. Ciekawe czy w związku z blokadą gospodarczą zwiększą podaż profesjonali na rynki EU?
 14. Zdecydowanie Navitimer. Moon jest nudny jak brazylijska telenowela a w Beetling coś się dzieje. Od czasów pracy w liniach lotniczych był to mój numer jeden do czasu zmiany loga. Więc jeśli ze skrzydełkami to Navi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.