Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

adf1985

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

693 Mistrz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. adf1985

  DELETE

  DELETE
 2. Udało się zredukować do 3 sztuk :-). Elegancki: Orient Bambino 38,4mm Codzienny: Seiko SRPG27 39,4mm Sportowy: Orient Kamasu II 41,8mm
 3. Ja kupiłem szczoteczkę do zębów typu sensitive. Dodaję mydła do miski z ciepłą wodą, zanurzam zegarek i szoruję szczoteczką w tej pianie. Potem płukam wszystko wodą i oczyszczam szczoteczką pod wodą już bez mydła. Efekt jest super, szczoteczka rys nie robi, ale to diver, więc nie ma strachu o zalanie :-).
 4. 10k euro wypłaty za dowolny zawód specjalistyczny to nawet w Niemcowie nie płacą :-). Co nie zmienia faktu, że mieszkając i pracując w krajach zachodnich, taki Rolek jest w zasięgu specjalisty, jednak bardziej celowałbym w kilkumiesięczne wyrzeczenie :-). Finansowo, Rolex na zachodzie, to coś jak Longines w Polsce. Tam 10k euro, tu 10k zł. Co do tematu, ja brałbym Rolexa. Oba zegarki piękne, ale jednak Rolek bardziej do mnie przemawia.
 5. Póki co noszę tak już tydzień i w zasadzie zapomniałem, że ten wynalazek tam jest, zero podrażnień na skórze, a bransoleta pasuje jak ulał :).
 6. Mi się z kolei to Rolexowe podoba 🙂 Dam znać za kilka tygodni czy ten filc drażni, sam ciekaw jestem jak to bedzie na dluzszą metę 🙂
 7. Próbowałem - tj. dołożyłem 1 ogniwo i wykorzystałem tą ciaśniejszą pozycję mikro-regulacji - niestety, wtedy jest za ciasno i bransoleta zostawia ślady na ręku, czuć ucisk. Przydałby się dodatkowy poziom mikro-regulacji, albo właśnie połówka ogniwa do dołożenia.
 8. adf1985

  Policzmy SEIKO 5

  Seiko SRPG27. Mój pierwszy zegarek od tej firmy. Mam bardzo pozytywne wrażenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.