Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rzepa

Użytkownik
 • Content Count

  1,136
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rzepa

 1. Ta Eta została wycofana, więc tylko jakieś stare zapasy Cię ratują. Jest zamiennik, z tego co pamiętam 902.002 ale nie pamiętam czy nóżki od cyferblatu pasują.
 2. Co zostało uszkodzone? Wkazówka czy oś sekundowa?
 3. Krystyna i Jacob & Co http://luxuryes.com/2013/04/cristiano-ronaldo-is-the-new-face-of-jacob-co/
 4. Gratuluje zegarka współczuje samochodu...
 5. no wiesz bez ubranka jest jej pewnie zimno!
 6. oj nie wiecie co piszecie... to nie jest przecież zwykły speedmaster do którego ktoś założył biały pasek z wielkim napisem omega żeby wszyscy się patrzyli. Krystek jest bardzo zimno naprawdę strasznie, boje się ze sklepu wyjść na fajkę, wiec ubierz ładnie swoja Omegę żeby się nie przeziębiła.
 7. wczoraj się natknąłem na to cudo, no i cena przystępna...
 8. Negocjowałem z Orange dwa telefony, jeden ze średnią rachunków 250 zł. a drugi 120 zł. Wnioski: mają mnie głębiej w .... niż myślałem Nie chcą dać nic poza tym co już mam, a jak Pani zaproponowała mi pakiet 100 eseczek do Orange to myślałem że będę miał zawał po czym dodała że na 3 miesiące. Wziąłem HTC HD2 i Nokie E52 za jakieś chore pieniadze. Odeślę im to, dostane się do działu wyżej, z renegocjuje umowy taki jest plan zobaczymy czy wyjdzie.
 9. Czasami coś tam oglądnę...:) Sorry za OT
 10. Może być jeszcze gorzej. Opcja IV 1. wRodzinie 2. wRodzinie 3. wRodzinie stały, darmowy kontakt z Ojcem Dyrektorem.
 11. Opcja I 1. Osobista 2. Służbowa 3. Kochanka Opcja II 1. Orange 2. Plus 3. Era
 12. Wczoraj przymierzałem, niestety w białej wersji wyglądają na typowo damskie.
 13. Stary różowych jest dużo ale białe to naprawdę problem. Chciałem Ray Ban ale w żadnym oglądanym modelu nie było białych oprawek. Jestem skazany na Uvexa.
 14. Problem jest taki że ja lubię białe oprawki
 15. A co sądzicie o: http://www.o-shop.pl/sklep/okulary-meskie-cvig/fives-squared-polished-white-black-iridium-03-443_105458.html http://www.o-shop.pl/sklep/okulary-meskie-cvig/oakley-okulary-fuel-cell-polished-white-matte-white-black-iridium-oo9096-03_106539.html http://www.o-shop.pl/sklep/okulary-meskie-cvig/gascan-white-black-iridium-03-474_104711.html http://www.o-shop.pl/sklep/okulary-meskie-cvig/twitch-polished-white-black-iridium-03-567_104806.html Które wybrać??
 16. Rzepa

  Perfumy

  Dostałem od kobiety Boss Pure jestem bardzo mile zaskoczony...
 17. GB przed i po renowacji... Przed: Po:
 18. Zagiąć przedstawiciela Casio na Polskę - bezcenne Niestety nie do końca ja w katalogu na Europe mam same tytany co prawda katalog 2009, a Anglia się widocznie nie zalicza.
 19. Ja też tak kiedyś myślałem, nawet czytałem w jakieś mądrej książce. Okazuje się że przedstawiciele handlowi mówią co innego.
 20. ale czy W Renaty jest lepsze niż SW Energizera?? Przyjmując że sprawdzamy na jednym i tym samym układzie przechowując go w idealnych warunkach jest to bardzo czasochłonne czytaj trudne.
 21. Nie przeczytałem całego wątku więc może być nie na temat: Mój ranking baterii. 1. Energizer 2. Maxell 3. Varta 4. Seizeken ... ... Renata - często wylewają. Dochodzą też rozbieżności miedzy SW a W. LR Maxella będzie gorszy niż SR Renaty itd. Uważam że każdy ma swoje ulubione baterie i będzie ich bronił. Realne sprawdzenie żywotności jest bardzo trudne.
 22. Ten Patek to pewnie z chin jakaś firma a na gumie bo na kosztach oszczędzają... PIĘKNY GRATULUJĘ i bardzo zapraszam na spotkanie podstolika Poznańskiego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.