Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PiterM

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    840
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez PiterM

  1. Czyli mniejszy rozmiar, bransoleta bez pelagosowej mikro-regulacji (chyba), bez daty, wodoszczelność 200m i wywalony zawór helowy, uproszczone indeksy (kostki kompozytowe) i cena 4.240 eur przy 4.540 za dużego Pelagosa? Tak chyba nie za tanio? (w sensie, mogliby się bardziej postarać i zejść poniżej 4k, ale w sumie i tak nie mój rozmiar).
  2. Szukam czarnego prostego paska 20mm kauczukowego (wulkanizowana guma, nie silikon), który nie zwęża się przy klamerce tylko też ma 20mm. Poza jednym z ZuluDiver (bez dziur, trzeba sobie wybić) wszystkie jakie znalazłem to 20/18mm lub nawet (o zgrozo) 20/16mm. Mam zegarek z uszami 20mm i klamrę 20mm. Jakieś pomysły? Aha, paski w stylu Isofrane odpadają, bo klamra ma klasyczny „druciany” język a nie blaszkę.
  3. butelka filtrująca (tak na serio filtrująca, możesz pić wodę z bagna): https://www.thegrayl.eu
  4. Jeszcze nie oszalałem, to nie in-house... na Pięknej w Wawie
  5. przeglądy regularnie co 4 lata, a zewnętrznie to niech nabiera patyny
  6. W górach? Zdecydowanie za mało… ale staram się kilka razy w Tatry wyskoczyć, a poza tym poszwędać się po Beskidzie Niskim, zaliczyć Bieszczady czy Karkonosze…
  7. @Krzychu06 Miałem odpisać, ale mi z głowy wyleciało... Dlaczego akurat ten Garmin? Wygodny, mocny, lekki, BARDZO czytelny wyświetlacz w każdych warunkach (zostawia g-shocki daleko w tyle), alarm wibracyjny (to powinien być standard w G, ale cóż), DZIAŁAJĄCY solar (dwa tyg. rejsu: na początku pokazywał 25 dni, na końcu 31 dni, bez ładowania). Generalnie mega udany zegarek outdoorowy. Z telefonem go nie używam, bo funkcje "smart" nie bardzo mnie interesują. Co do konkretnej wersji to zwyczajnie ta wersja kolorystyczna najbardziej mi odpowiada, nie ma tu większej filozofii. @Daito - pasek sam malowałem, bo tego typu camo nie mogłem nigdzie dorwać. No i malowany będzie się zapewne genialnie starzał!
  8. Baaaaardzo polecam! Moje trzy grosze znajdziesz w artykiule, jaki wypociłem dla Carryology, gdzieś pod koniec jest o nim kilka słów: https://www.carryology.com/liking/buyersguide/my-favorite-gear-for-aquatic-adventures/
  9. Ależ proszę (zdjęcie nr 2 autorstwa Marysi lat 16... tak, tej ze zdjęć z pierwszego posta - recenzji. Czas leci.)
  10. Nie, to ja się tak dobrze skradam w terenie. Człowiek gór w końcu, nie?
  11. PiterM

    Liczymy żółwie

    Tylko nowy bezel (coin edge) plus ceramika, szyba jest oryginalna.
  12. PiterM

    Liczymy żółwie

    Bardzo faje strapy - Hawk Rigger https://hawkrigger.com
  13. PiterM

    Liczymy żółwie

    Zółw i inne graty...
  14. Kończy się weekend... ale -17 st C z PAMem zaliczone
  15. No i cóż... jesień już, pora pożegnać się z gumiakami
  16. Ładownica amunicyjna, ale nie dam głowy jaki kraj pochodzenia. Był tylko rok 1954, wiem bo sam robiłem sobie ten pasek na P-Day w Wenecji
  17. Nie, bez przesady. ISO 3200, f/2.8, 20s naświetlania. Plus solidny statyw. Oczywiście RAW i wyciąganie, ale przy dzisiejszych matrycach nie ma problemu (a to tylko Fuji X-H1).
  18. Coś takiego przyszło mi do głowy obrabiając fotki z pobytu nad Morskim Okiem dwa tygodnie temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.