Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dwatch

Użytkownik
 • Content Count

  732
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dwatch

 1. Z powodu pogody najczęściej ostatnio noszony zegarek. Pod każdy mankiet włazi
 2. dwatch

  Casio do kwadratu

  Apki Casio są niedopracowane od zawsze , używam do GMW-5000 i MRG , czasem działa przez miesiąc bez kłopotów a czasem nie łączy z zegarkiem i pomaga tylko wyłączenie i włączenie telefonu, To samo miałem z GPR. Tak że należy się przyzwyczaić.
 3. Ja też , rocznik 1981 z brązowym środkiem i hiper zderzakami z gumy U mnie taki żabol tylko w taka pogodę to ciężko nosić , pod mankiet nie włazi
 4. Co prawda fotka nie z dzisiaj ale z ręki nie schodzi )
 5. Tak z pierwszego wrażenia to na fotkach wszystkie 3 wersje wyglądają dużo gorzej niż w rzeczywistości. Do wykonania nie mam uwag, perfekcyjne, jest lekki i ma bardzo fajny pasek. Na co dzień ostatnio nosze GWG 1000 i w porównaniu z nim jest mniejszy, niższy i spokojniejszy, włazi pod mankiet. Chyba Casio zmierza w takim kierunku, coś jak nowe GPW 2000 i starszy GPW 1000, nawet nowy wykastrowany Mudmaster - uciekają od ostrych krawędzi . Ogólnie wrażenie pozytywne , bardzo fajne szkło ma i poświata ar na niebiesko w słońcu. Na ręku prawie się go nie czuje. Tutaj fotka z GWG i GWN
 6. Dotarła skrzynka jak go pierwszy raz widziałem to był mega wielki ale w porównaniu do nowego gulfmastera jak by zmalał. Ogólnie podoba mi się.
 7. dwatch

  GWG 1000 MUDMASTER

  Dzisiaj doszła wreszcie skrzynka
 8. Się udało chyba ostatni nowy zakupić. Nawet jeszcze nie ustawiłam
 9. Poproszę o dopisanie : DW5600KG, G-7800, DW5600TOD-8dr, DW5035-D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.