Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vito

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Hobby
  BMW, zegarki, strzelectwo sportowe, detailing

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. Zegarek znalazł nowego nabywcę, temat do usunięcia.
 2. Breitling SuperOcean Steelfish A17360 42mm Zegarek z 2004r, produkowany jedynie przez jeden rok. Jak na swój wiek w bardzo dobrym stanie. Forumowe 6-7/10. Z informacji od poprzedniego właściciela po serwisie w 2019r., trzyma parametry COSC. W zestawie karton, pudełko, instrukcja, karta gwar., certyfikat COSC, przywieszka. Zegarek na kauczukowym pasku. Preferowany odbiór osobisty w Łodzi. Cena dla forum równe 8.000 zł z wysyłką w cenie. Zapraszam
 3. Vito

  Buty

  Najważniejsze żeby Tobie się dobrze nosiły [emoji106]
 4. Na bank będzie za mały, i na bank ma przełożone wskazówki. Nadgarstek 17cm wcale nie wymaga zegarka 34-35mm. Poprzymierzaj sobie coś większego, bo nawet miedzy 37,a 39 na ręku to jest wielka różnica. Co dopiero mówić o skromnym 34mm.
 5. Vito

  Buty

  Też miałem, chodziłem i je zmęczyłem. Nie zachwyciły mnie ani wygodą, ani jakąś super wytrzymałością. Fakt, że bardzo intensywnie je użytkowałem, ale tak czy siak znosiły się za szybko.
 6. Śliczna jest ta Omega. Speedmaster od dawna jest na mojej liście "Must have"
 7. Mój automat generalnie odpoczywa, raz na miesiąc/dwa jak mam go założyć to ustawiam godzinę/datę. Nigdy nie zajmuje to aż tyle czasu, żebym się zastanawiał nad kupnem rotomatu.
 8. Timber Cruiser jednak wraca na półkę, a ja wracam do T-Toucha
 9. Na dole strony masz możliwość zmiany wyświetlanej waluty, to gdybyś chciał wrócić do EUR. Jak znam życie kosztem przewalutowania martwi się kupujący, a Chrono pewnie pokazuje ceny liczone wg. kursów podawanych przez współpracującą z nimi firmę chyba Mangopay, albo bank. Tak sobie zakładam, nie mówię tego pewnikiem.
 10. Też swego czasu miałem właśnie drugą edycję, i chyba ta Certina była ciekawsza niż nowy ORIS...
 11. Są OK, bo też mierzą upływ czasu. I na tym ich OK rola się kończy. Jak już wcześniej wspomniano, i na tym forum przewinęło się to z milion razy. To tylko marka modowa, gdzie kupujący płaci jedynie za logo marki modowej. A co do Rolexa do garnituru to gdyby to naprawdę było takie proste, że tylko jedna marka pasuje do garniaka to ilu tu ciekawych tematów na forum by nie powstało..
 12. Chińska może nie, ale najwyższych lotów to też nie jest
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.