Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lawnowerman

Moderator
 • Content Count

  6,261
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by Lawnowerman

 1. To jest tak samo jak z ubraniem. Ludzie nie lubią sie wyrożniać i wolą "zlać" z tłumem. ALe patrząc jak rynek jest porąbany to IMO decyduje cena <> stan, przebieg, wypas, a potem kolor.... Na statystykę bym nie patrzył bo pytanie jak ona była liczona. Na zasadzie [upraszczam] , że 90% aut na rynku jest czarne wysnuwamy, że większość sprzedanych aut jest czarna 🙂
 2. A co mialbys robic za te 25k ?
 3. Dokładnie. W środku jest ETA 2836-2 - to jest seriwsowalne. Zmień serwis. Z jakiego jestes miasta - może podpowiemy zakład.
 4. Napiszcie konkretnie co jest nie halo i propozycje jak ma byc lepiej
 5. Pierwsse to idz do zegarmistrza i rozbierz. Potem papier scierny i jedziesz
 6. Fajna koronka Reszta jedzie Alpinistem. IMO
 7. No to chyba spozniles sie ze 30 min Siedziale przy stoliku od 19:57 do 20:25 Piotr napisal do mnie 2 h przed na PW. Niestety z racji obowiazkow w klubie karate corki - krecili film - nie czytalen piczty kilka h. Po prostu przypadek. Piotr napisale ze był chory. Ale pozostali koledzy? Bylo. Jednoosobowe. Zrobilrm zdjecia seoich zegarkow i wypiłem piwo. :-))))
 8. Ja wlaczam eco pro jak jest zimny potem na sport
 9. wpuszczam szarańcze i uciekaja😆
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.