Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lawnowerman

Użytkownik
 • Content Count

  6,405
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by Lawnowerman

 1. Złoto Budapeszt 26 na świecie
 2. Lawnowerman

  Buty

  Złym myjesz
 3. Ostatnie G chyba juz nie jest na ramie… czy sie myle?
 4. Najwazniejsze chyba to zeby uzywac auta do tego co potrzebujemu a nie ze kupisz LandCrusera lift 4 cale snorkel, dwie wyciagarki, trapy i farm jack do tego 33” AT zeby pojechac raz w roku w gory.
 5. To co pokazujesz nie jest modulem od 6900. Daj zdjecie dekla zegarka
 6. Nie pamietam ze miałem Jak pomyśle ile tysiecy zegarkow czlowiek miał w reku to aź sie serce cieszy.
 7. To podobno nieprawda bo CEPIK liczy wszystkie auta nawet te “martwe”. poszukaj odcinka MotoPrawdy
 8. Jak zrobiles to tylko w miescie to oczywiscie wymienic. Najbardziej olej dostaje w d….
 9. Lawnowerman

  Buty

  Napisz prosze jakie bzdury gada gosciu.
 10. Lawnowerman

  Jak G - shock?

  Jak 5600 zapinasz na 3 dziurke to jaki masz nadgarstek 14 cm?
 11. Januszon Bosostopy Zdobywca
 12. Nieunikniona koniunkcja trzech swiatów. Aluminium spętane słojami drewna osadzone funkcjonalnie, poddane utylitaryzmowi, zaprzęgniete do pracy dla człowieka. Umiejscowione na tworzywie sztucznym pokazujace jak nikły, jak miałki a jednocześnie prosty może być fundament idei wykorzystania wszystkiego co nas otacza. Całoś przykryta “czapka” ze skóry dajaca poczucie ciepła, bliskości natury. Jednocześnie kontaktu z czymś zwierzęcym a jednocześnie odzwierzęcenia w uźyciu martwej części istoty.
 13. Zdjęcie pokazuje pustkę egzystencjalizmu - samotne krzesło czeka na jednostkę jednocześnie blokując drzwi - będąc sprzeciwem przed zamykaniem drogi do wewnątrz domu co jest paralelą sięgania wewnątrz siebie a możliwością ekspresji - wyjście na taras. Perspektywa zdjęcia pokazuje teologiczny wizerunek oka Boga który widzi jednostkę miotającą się miedzy wyjściem a wejściem. Widłoząb japoński oplatający balkon pokazuje równowagę miedzy martwym betonem domu a przyrodą wyciągającą dłoń, tulącą obcy element - mając świadomość nieuniknionej koniunkcji dwóch światów.
 14. To masz pecha albo uderzyłeś Ten mechanizm to szajs niestety
 15. AW ma sens jak musisz byc cały czas on line. Moja zona ma duzo spotkan i wiadomosci i nie musi wyciagac telefonu za kazdym razem - patrzy co przyszlo i kolejkuje priorytet od razu. Plus cały czas liczy kroki i kalorie bo sie odchudza. Ja mialem ponad rok GBD H1000 i fajnie jak brzeczal ze ktos dzwoni ale czytelnosc ekranu zadna. no i kiedy nosic inne zegarki? W nocy?
 16. Pomiar cisnienia to jak jest w aucie. A jak na palecie? Jak bedzie umyty i pomalowany to co ci po ocenie wzrokowej. Predzej zdjecie miski cos ci powie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.