Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

skius

Użytkownik
 • Content Count

  374
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by skius

 1. Komiks w "Świecie Młodych" W dawnych (lepszych ? ) czasach. Tytus pije browara.
 2. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. Moja dręczycielka Sha kira ,5 miesięcy.Tak jak mówią japończycy pomieszanie psa ,kota ,małpy i człowieka.Jest niesamowita.
 4. Przednówek przypadał na czas Wielkiego Postu. Po Wielkanocy wystarczyło już tylko doczekać do pierwszej trawy na pastwiskach – wtedy zaczynano doić wypuszczone z obór bydło (wcześniej mleka starczało tylko dla cielaków). Potem pojawiały się pierwsze warzywa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 5. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. Nie mogę się przestać śmiać, zabawne niesamowicie 😉
 7. skius

  Nóż

  Po kilkunastu latach na forum zaglądam już tylko na „po godzinach”. Doleciał do mnie boker plus fr cocobolo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 8. Ja mam zgoła odmienne doświadczenia.Wynajmowałem mieszkanie w Wawie przez jakiś czas.Nigdy żaden wynajmujący sie do konca ze mną nie rozliczył,przy płatnościach notoryczne obsuwy i moje ponaglające telefony.Czarę goryczy przelał najemca dzwoniący z informacją ,że mu się żarówka przepaliła,żądał abym przyjechał i wymienił (100km) ,Na marginesie był lekarzem 😉 .Skonczyłem z wynajmem.
 9. Może to i nie zegarek ( Galaxy watch) ale na rower i na ryby jak najbardziej Ok Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.