Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pawel007

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3898
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez pawel007

  1. No i o to chodzi w tym wszystkim- ma sie podobac i sprawiac radoche. Super 👌
  2. ma go właśnie Maciek 🙂 trafił w dobre ręce.
  3. faaaajny- zrobię do niego powrót za jakiś czas . Na 100%
  4. pawel007

    Perfumy

    Mam- super fajny- warto i wiosna i lato
  5. Panowie- a jak kredyt splacony jakies 9 lat temu. Warto sie z nimi „sciskać”? Z wtedy mBank teraz juz nie wiem jaki…
  6. Lokalny patriotyzm- bebniarz, sąsiad, kolega- uczylem go grac …. odszedl kilka lat temu 😔
  7. Bez ironii- po prostu pytam. Co to jest prestiz……🤷‍♂️. Dla kazdego co innego to oznacza.
  8. Nie rozumiem: w miare…… i prestiżowy. zegarek dla siebie czy dla otoczenia?
  9. Wszystkie najlepszego Risti. Zdrowia, spokoju , życzliwości i cierpliwości- dzis bez zegarka ☃️❄️☃️❄️☃️❄️☃️
  10. Dlarego ja wziąlem kiedys Pelagosa LHD- inaczej bym wzial cos czego nie chcialem 🤣🤣🤣
  11. pawel007

    Perfumy

    Dziś „poczynione” na prezenty: dla dziada - czyli dla siebie Chanel Pour Monsieur dla żonki TH Cafe Rose … i wielkiej tajemnicy sie dowiedzialem ze dostane Amouage Interlude Man 😊 Zapakowane na pezenty wiec nici z foty 🤷‍♂️
  12. Czcionki , „wylewy” gumy moim zeaniem ok- ale brazowej nie widzialem….
  13. Świetny ten Polar- u mnie choroba na niego powraca co jakiś czas.......w końcu bedę musiał się z nim zmierzyć
  14. Dokladnie- pasi tez do tego suba Sylwek naprawde fajne rzeczy tworzy 👌
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.