Vertusy mam cztery (silhoutee(?)/ oud noir/ vanila oud/ cyan)- i z tych wszystkich cyan jest specyficzny- reszta do noszenia jak najbardziej (silhoutee i vanila: jesień /zima; oud noir :"każda pora roku; cyan:letnie)
Wzięte „w ciemno”- fakny kolor zamszu ( cinnamon suede) ; fajna skora- mięsista ; fason tez jest dla mnie ok. Wykonanie - dobre szycie, nie ma „krzywych” szwów. I przede wszystkim wygodne i miekkie.
Udany zakup👍
Jednemu jest to obojetne a drugiemu nie. Chodzi o sam fakt- jezeli producent deklaruje ze samochodem mozna jezdzic 200km/ g to tak ma byc a nie inaczej. Za to placimy- za spelnione deklaracje, ktore byly/są naszym celem.
A to czy wykorzystamy - jest nasza sprawa
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.