Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kroll_czarli

Sprzedawca Profesjonalny
  • Liczba zawartości

    4395
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez kroll_czarli

  1. Czytajac kilka powyższych postów, dochodze do wniosku, ze wszyscy znali sprawę.... oprócz Marka A tez 4 strony gratulacji, to chyba jakaś pomyłka Czyżby zazdrość?
  2. Marek, jestem pod ogromnym wrażeniem! Zamieszałeś (pozytywnie) w historii legendy. Myślę, że jeśli dotrze do nich ta informacja (a musi!!!!!!), to będą mogli przedstawić, jak ich miłośnicy, aktywnie weryfikują historię. Brawo! Świetna robota. (to nie jest sprawa łatwa, bo nie do końca dociera do mnie, jak poważnego odkrycia dokonał nasz kolega!!!!!)
  3. Bartek, gratulacje. Jedna z moich dwoch ulubionych Omeg
  4. Ostatnio oddawałem Omege na gwarancji, bo jakaś mikroskaza była na tarczy. Po 3 tygodniach wymieniona tarcza, uszczelki i wskazówki. Wszystko w pelni udane. Ogolnie jestem bardzo zadowolony. Kilka razy oddawalem im jakies zegarki i nigdy nie mialem sie do czego przyczepic.
  5. No nie, i to jeszcze taka seria jak mialem. Obrazam sie :/
  6. Co wstawiasz fotki to zazdroszczę. Żaluję, że swojego sprzedałem. Jaka to seria?
  7. Buty już zmienilem. Od tygodnia biegam w nowych, z amortyzacja dobra i jest lepiej. Przestaly bolec kolana po zmianie butow. Mam nadzieje, ze shin splints tez znikna Wlasnie za mocno czlowiek sie pali i chce podkrecac, a wszedzie wszyscy radza "wolniej, spokojniej"
  8. Jak czyta czlowiek wasze treningi/zawody/dystanse/predkosci itp, to sie odechciewa Ja poczatkujacy w tematyce. Na ten moment jestem z siebie dumny, ze udalo mi sie juz dwa razy przebiec 10km raz "wykrecilem" czas 1h05m a ostatnio 58m. Trenuje po 3 razy w tygodniu, ale tak dosyc bez ladu i skladu. Mialem poczatkowo bole wewnetrznej czesci kolan. Ostatnio to ustalo, ale doskwieraja takie rozne pobolewania na przedniej czesci piszczeli, takie jak bym male siniaki tam mial. Moze doradzicie jak powinny te moje tezy treningi w tygodniu wygladac? Progres chce kierowac w strone dania rady przebiegniecia 20km
  9. No wlasnie, kiedy aqua terra zaczela w takiej fakturze tarcze robic? Bo aquaracery od dosyc dawna tez je maja
  10. kroll_czarli

    Buty

    Te w swietnej cenie, ale rozmiar ponad 49 zostal A co sadzicie o tych? To podrobki? http://allegro.pl/adidas-ultra-boost-eu44-10us-red-solar-buty-i6133262854.html#thumb/3
  11. kroll_czarli

    Buty

    Koledzy, nie slyszal ktos p jakiejs promocji na Adidas Ultra Boost? Tylko inny kolor niz ten oczojebny zolty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.