Czytajac kilka powyższych postów, dochodze do wniosku, ze wszyscy znali sprawę.... oprócz Marka A tez 4 strony gratulacji, to chyba jakaś pomyłka Czyżby zazdrość?
Marek, jestem pod ogromnym wrażeniem! Zamieszałeś (pozytywnie) w historii legendy. Myślę, że jeśli dotrze do nich ta informacja (a musi!!!!!!), to będą mogli przedstawić, jak ich miłośnicy, aktywnie weryfikują historię. Brawo! Świetna robota. (to nie jest sprawa łatwa, bo nie do końca dociera do mnie, jak poważnego odkrycia dokonał nasz kolega!!!!!)
Ostatnio oddawałem Omege na gwarancji, bo jakaś mikroskaza była na tarczy. Po 3 tygodniach wymieniona tarcza, uszczelki i wskazówki. Wszystko w pelni udane. Ogolnie jestem bardzo zadowolony. Kilka razy oddawalem im jakies zegarki i nigdy nie mialem sie do czego przyczepic.
Buty już zmienilem. Od tygodnia biegam w nowych, z amortyzacja dobra i jest lepiej. Przestaly bolec kolana po zmianie butow. Mam nadzieje, ze shin splints tez znikna Wlasnie za mocno czlowiek sie pali i chce podkrecac, a wszedzie wszyscy radza "wolniej, spokojniej"
Jak czyta czlowiek wasze treningi/zawody/dystanse/predkosci itp, to sie odechciewa Ja poczatkujacy w tematyce. Na ten moment jestem z siebie dumny, ze udalo mi sie juz dwa razy przebiec 10km raz "wykrecilem" czas 1h05m a ostatnio 58m. Trenuje po 3 razy w tygodniu, ale tak dosyc bez ladu i skladu. Mialem poczatkowo bole wewnetrznej czesci kolan. Ostatnio to ustalo, ale doskwieraja takie rozne pobolewania na przedniej czesci piszczeli, takie jak bym male siniaki tam mial. Moze doradzicie jak powinny te moje tezy treningi w tygodniu wygladac? Progres chce kierowac w strone dania rady przebiegniecia 20km
Te w swietnej cenie, ale rozmiar ponad 49 zostal A co sadzicie o tych? To podrobki? http://allegro.pl/adidas-ultra-boost-eu44-10us-red-solar-buty-i6133262854.html#thumb/3
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.