Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kroll_czarli

Sprzedawca Profesjonalny
  • Liczba zawartości

    4388
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez kroll_czarli

  1. nicon, Matt to pisal ironicznie, tak mi sie wydaje Ja osobiscie lubie zlote zegarki. Jego nowy nabytek jest genialny, ale nie moja liga niestety Ciezko chwycic korone na szkielku, ale sie udalo. Przepraszam, ze takie umemłane zdjęcie :/
  2. Matt, przepraszam, ale ja uwazam, ze jednak wiekszosc z nas kupuje dla siebie, a nie tak jak ty dla podkreslenia statusu, lansu przed kobietami itp. Dodam, ze nie widze tez nic zlego w takim kupowaniu jak twoje.
  3. Tak, pamietam jak oceniles, ze mocno cie rozczarowal ten GS
  4. Explorer 2 bardzo mi sie podoba w starszej wersji z biala tarcza. Mozna zmodować wskazówke GMT, tak jak ja kiedys mialem
  5. Swietne zestawienie, az milo popatrzec
  6. Przepraszam admina, prosze o zgode na zacytowanie ze zdjeciem. W drodze wyjatku Mariusz, to ja przyjmuje wyzwaznie i wklejam zdjęcie swojego "nośnika" zegarkowego
  7. No Panowie, nie porownywac zegarkow do kobiet. Bez zegarkow da sie zyc, bez drugich nie potrafilbym
  8. Ale czarna Ci nie dopelni czarnego SD, a biala owszem
  9. Datownik tez lubie, ale bez niego da sie zyc. Mariusz, dasz rade [emoji12]
  10. Ja z kolei widzialbym u siebie tak: hulk, pepsi 16710, daytona biala
  11. Do twojego to ja widze zielonego suba wlasnie + biala daytone
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.