Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kroll_czarli

Sprzedawca Profesjonalny
  • Liczba zawartości

    4388
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez kroll_czarli

  1. Lepiej na pomarańczy. U mnie zielono:
  2. Tak robiłem, ale bardzo latwo oskrobac bezel lub ucho. Dlatego ja oklejalem najpierw ucho tasma izolacyjna i cienka tasma rant nozyka, zeby nic nie zrysowac.
  3. Trzeba zdjąć caly bezel, potem wkladke wypchnac od spodu i nalozyc tak, zeby byla rowno. Nie zalecam wyjmowania samej wkladki, bo sie bezel porysuje. PS: Ja to robilem w 16710, nie wiem, czy w SD jest taka sama technika.
  4. Bezel to sie w tych wyjatkowo latwy wymienia. Sam to jestem w stanie w kilka minut zrobic [emoji5]️
  5. Coś cisza w moim ulubionym wątku Takie potworek u mnie:
  6. Gdzie takie bransoletki sie kupuje?
  7. Super, jestem wielkim fanem Daytony w niemal każdym wydaniu Do AP jakoś nie mogę poczuć mięty :/
  8. Gratulacje Waldi! Super przez duże S
  9. Wizualnie mi się podoba, jednak rozpatrywalbym go jedynie tak jak Darek napisal - w dobrej cenie, z drugiej reki.
  10. i AR ..... i szklany dekiel ... i WR500...
  11. On jest 100 razy ładniejszy na żywo
  12. Może teraz ludziska szukają klapek Kubota Dopiero jak znajda, to sie zglosza po GMT
  13. Pozmieniajcie sobie te avatary, na jedyne słuszne
  14. Jasne! Klapki czekaja na nastepnego Rolka Kajdan tez jest, jedynie brylantyne naloze i dres szeleszczacy
  15. Może teraz Omega zacznie robić szkła bez AR oraz krzywe bezele Bezele to już nawet zaczeli....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.