Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kroll_czarli

Sprzedawca Profesjonalny
  • Liczba zawartości

    4388
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez kroll_czarli

  1. Po Rolexie ciężko "wrócić" do Omegi...
  2. Nie ma Rolexa, to trzeba było zaspokoic potrzebe nowosci Calibre 36. Na gumie, bo znowu upał
  3. No jakbym mial, to bym sprzedal. Za duzo ich Gratulacje. Ciekaw jestem co nastepnego kupisz
  4. Ja nie widzę problemu w poprawianiu fabryki. Jak sie cyclop nie podoba, to mozna usunac. Dokleic pozniej tez mozna.
  5. To nie tylko na naszym forum, a nawet nie tylko w zegarkach
  6. Swietny model. Wersja czarna bardzo mi sie podoba.
  7. Ale ja zem nie godzien Omegi w avatarze posiadac Nie kocham jej juz, az tak PS: Obie fotki wlasne PS2: Będzie zegar, to sie ladnego avatara zrobi
  8. Chyba im sie 0 pomyliły http://www.ebay.com/itm/ROLEX-VINTAGE-DAYTONA-6263-BLACK-PAUL-NEWMAN-RCO-DIAL-STEEL-1969-/201291047476?hash=item2edde1a234
  9. kroll_czarli

    Buty

    Boje sie, ze jakies podrobki beda.
  10. kroll_czarli

    Buty

    Nic pewnego, ze zielone beda pasowaly... kilka pomyslow jest
  11. kroll_czarli

    Buty

    Eee, do Rolexa będą jak znalazł
  12. kroll_czarli

    Buty

    Gdzie teraz najtaniej kupię Crocsy, klasyczne, granatowe? Ktoś podpowie?
  13. No dobra, już kolejny dzień, to teraz już można zapytać - co następne?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.