Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kroll_czarli

Sprzedawca Profesjonalny
  • Liczba zawartości

    4388
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez kroll_czarli

  1. Daj mu sie cieszyc, a nie zmartwien chcesz przyprawiac
  2. No to czaderska kolekcja! Rolex, Inge, SMP. Szkoda, ze wszystkie czarne
  3. W SD jest chyba podobnie, też nie rozumiem tego faktu.
  4. Cale szczescie, ze czarno biale, bo ten pasek to mu nie pasi
  5. Myślę, że zanim kupisz Pama, to nabędziesz R....
  6. Gratulacje! Wreszcie kupiłeś zegarek, który od bardzo dawna za Tobą chodził (generalnie Grand Seiko) U mnie opcja letnia - na gumiaku
  7. Z mojej strony to miłość od pierwszego spojrzenia
  8. Jeden z najfajniejszych Atlanticow rowniez mam takiego staruszka
  9. Graty Atlantica U mnie do zestawu jeszcze doszla inna klamra odebrana z poczty, ale foto zrobie jutro.
  10. Wymienią Ci sama wkładkę bezela. Nie musisz kupować całego, jak w np. w Omedze. Możesz ją zamówić u dilera.
  11. To najlepsza fota jaką widziałem ostatnimi czasy na forum! Super!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.