Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

DeLarge

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DeLarge

 1. Witam, Sprzedaję Seiko Alpinist SPB157J1. Pełny komplet tj pudełka instrukcje, karta, paragon, zawieszka. Zegarek w stanie 8/10, posiada mikroryski na polerowanych powierzchniach i rysy od zmiany paska na wewnętrznej stronie uszu. Oryginalny pasek w stanie bardzo dobrym. Zegarek Kupiony w Time Trend 24.12.2021r. Możliwa wysyłka Inpost lub odbiór osobisty we Wrocławiu po wcześniejszym umówieniu. Cena 2100zł.
 2. 1700zł z wysyłką. Cena ostateczna.
 3. Witam, Na sprzedaż dwa damskie zegarki: 1. Baume Mercier z legendarnej lini Hampton nr 8746 z tarczą z masy perłowej, która na żywo robi świetne wrażenie. Stan 6,5/10 ze wględu na mikroryski jakich ciężko uniknąć ze względu na polerowaną kopertę i bransoletę, myślę ż CapeCod powinien doprowadzić zegarek do niemal doskonałego stanu. W komplecie dodatkowe ogniwa, podbita karta, pudełko i nawet paragon z Apart. Bateria wymieniona w lipcu 2023. Cena 1700zł z przesyłką paczkomatem inpost, ewentualnie odbiór osobisty we Wrocławiu po wcześniejszym umówieniu. 2. Maurice Lacroix Fa2064. Zegarek w stanie 5/10 ze względu na ślady użytkowania i sprzedaż bez pudełka i dodatkowych ogniw(bransoleta na ok 14-14,5cm). Cena 800zł z wysyłką paczkomatem inpost.
 4. Witam, Na sprzedaż Seiko SPB157J1. Jestem drugim właścicielem. Zegarek pierwotnie kupiony w Time Trend 24.12.2021. Zegarek w stanie 8/10, posiada mikroryski na polerowanych powierzchniach i rysy od wewnętrznej strony uszu od zmiany paska. W komplecie pudełko zewnętrzne, wewnętrzne, podbita karta, instrukcja paragon, poduszka, zawieszka czyli pełny komplet. Cena 1800 zł. z wysyłką kurierem lub paczkomatem.
 5. Dzięki. Kolor na żywo robi niesamowite wrażenie, jednak spodziewałem się troszkę niższej koperty.
 6. Noworoczne postanowienie o niepowiekszaniu kolekcji nie zostało złamane- zamówiony w zeszłym roku:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.