Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

pachniuch

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About pachniuch

 • Birthday March 26

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  5539060

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków
 1. Doradzam Hondę. Większy silnik, spokojniejsza praca i nie jest wysilony. Sprawdzony..
 2. dobrze, że istnieje coś takiego jak prawdziwe jedzenie. Przynajmniej można co jakiś czas przypomnieć sobie jak to rzeczywiście smakuje
 3. .......... :D , ale oferta dla MIŁOŚNIKA ALFA ROMEO (ISTNE CACKO DESIGNU ). Czyżby miłośnicy Alfy to jakaś specyficzna grupa użytkowników?? :o :D
 4. Ale okazja..... http://allegro.pl/art7-zegarek-rolex-datejust-automatic-i3187287400.html . Czy naprawdę są tacy naiwni że to "połkną"??
 5. Przez jakiś czas nie można było wejśc na forum. Błąd 503. Problem zgłaszam zgodnie ze wskazówkami komunikatu
 6. pachniuch

  Xicorr

  ...i całe szczęście że tacy są
 7. No ktoś pojechał po całości. Kamlot owinięty drutem..... Ciekawe czy znajdzie się ktoś chętny na ten unikat :D Ale inne przedmioty ma wcale nie lepsze http://allegro.pl/stara-ebonitowa-wtyczka-do-renowacji-radia-3-szt-i3140661632.html
 8. Panie Piotrze nic dodać nic ująć. Zgadzam się z tym co Pan napisał. Jeśli już wyjdzie jakaś afera z żywnością to nie pozostaje nic innego jak "wykarmić" nas uspakajającymi informacjami typu:"...nic się nie stało...". Afera z padliną podobnie jak inne afery tego typu - umrze śmiercią naturalną bo zostanie "przykryta" inną sensacją. Przykre to, ale tak właśnie się dzieje
 9. Pewnie wszyscy to widzieli.... http://www.youtube.com/watch?v=QWdjYIL6hF4
 10. Sam nie wytwarzam . Kupuję wprost od źródła które jest sprawdzone i to zarówno wędliny jak i mięso. To co możemy kupić w sklepach coraz mniej przypomina to czym powinno być z założenia. A ujawnione ostatnie wydarzenia spowodowały dramatyczny spadek zaufania co do jakości i bezpieczeństwa kupowanych wyrobów które i tak są zwyczajnie niesmaczne. To jest oczywiście moje zdanie i zazwyczaj nie poddaję się nagonce medialnej jak to było swego czasu z masłem . Tak teraz postrzegam to zupełnie inaczej. Kto wie czy z czasem nie przejdę na wegetarianizm z GMO w tle :lol: .... żartowałem .... ale nie do końca..
 11. Ja już nie wierzę w żadne zapewnienia. Skoro nie ma hamulców żeby przerabiać padlinę....to "odświeżanie" przy tym jest jak "uszlachetnianie" ... :D . Ja już od dłuższego czasu nie kupuję w sklepach mięs i wędlin, bo są zwyczajnie niesmaczne i tyle.
 12. np... ostrzykiwanie azotanami bo jeszcze nikt nie wymyślił lepszego środka zapobiegawczego przeciw Clostridium botulinum. W procesach ostrzykiwania są używane różne substancje. Oczywiście nigdy nie mamy pewności czy ta połć mięsa nie była potraktowana np. jakimś środkiem do mycia naczyń, lub w inny sposób "odświeżona" :ph34r: :ph34r:
 13. i tu mamy odmienne zdania. To mięso jest również przetworzone chemicznie. Może leżeć na kaloryferze wiele dni ...no chyba że zakupimy mięso z prywatnego uboju... :ph34r:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.