Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ziggistardust

Użytkownik
 • Content Count

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by ziggistardust

 1. Przy tej klamrze nie czuję się nawet jak okruch wszechświata. Świetna.
 2. Rzadko zaglądam na forum, a tu taka niespodzianka. Świetne są te tarcze, gratuluję Leskilas pomysłu i wykonania. Pozdrawiam Kłodzko, w okolicy którego uwielbiam wypoczywać( bywały czasy że bylem tam co rok)
 3. Dawno nie zaglądałem tutaj, choć słowo dawno jest niewłaściwe w stosunku do przedmiotów które oglądam z kolekcji AndrzejaM., których wiek w porównaniu do naszego życia jest prawie wiecznością.Niesamowite wrażenie to robi.
 4. Nic dodać nic ująć. Ten Damast jest powalający
 5. Oprócz tego że fajnie zrobiony, to uważam to połączenie o wiele korzystniejsze niż z branzoletą.
 6. Już widać ze piękne rzeczy z tego będą, choć rzeczywiście zapowiadało się nie ciekawie. Co do legalności to pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie , otóż w ustawie o zabytkach podano definicję zabytku: to nieruchomość lub rzecz ruchoma, ich części lub zespoły, będące dziełem człowieka lub związane z jego działalnością i stanowiące świadectwo minionej epoki bądź zdarzenia, których zachowanie leży w interesie społecznym ze względu na posiadaną wartość historyczną, artystyczną lub naukową. W ustawie określono też pojęcia zabytku archeologicznego: to zabytek nieruchomy, będący powierzchniową, podziemną lub podwodną pozostałością egzystencji i działalności człowieka, złożoną z nawarstwień kulturowych i znajdujących się w nich wytworów bądź ich śladów albo zabytek ruchomy, będący tym wytworem. Tak więc widać że wszystko jest legalne i możemy cieszyć się pięknem Ciechowych wyrobów, które wykopane za kilka tysięcy lat wedłg tej definicji będą zabytkami.
 7. Zupełnie jest dla mnie nie zrozumiałe jak Ty to robisz Ciechu posiadając tylko swoje piwniczne zaplecze. Prawdziwa manufaktura. Super.
 8. Jest dokładnie tak jak napisał kolega Sokolow, nikt Cię nie ostrzeże przed chłamem który produkuje. Swoją drogą nigdy bym nie kupił tej marki, jest tyle zegarków w tej cenie bardziej uznanych firm z dugoletnimi tradycjami wartych zakupu, a jak poszukasz na zagranicznych stronach to nawet kupisz je kilka stówek taniej.
 9. Ksawery wczytaj się uważnie,bo Ciech napisał odpowiedź dość czytelnie,ale nie dosłownie, jednakże dla mnie jest oczywista, więc myślę że i dla innych też
 10. Kalmra stanowi świetny zestaw z zegarkiem. Tylko pozazdrościć całości
 11. Kawał dobrej roboty, robisz je naprawdę profesjonalnie
 12. To będzie na pewno kawał ciekawej historii, na której fragmenty czekamy.
 13. Patrząc na ten wycinek pracy przy jednej klamrze uwieczniony na zdjęciach dopiero można sobie uświadomić ile to wymaga czasu i nakładu sił. Jestem pełen podziwu że Ciechowi wciąż sie chce i myślę że siłą napędową tego wszystkiego jest odkrywanie nowych możliwości i doskonalenie swojego warsztatu, który już dawno temu osiagnął wyżyny. Cóz mogę jeszce powiedzieć, jak to mówi mlodzież, szacun.
 14. Jestem pod wrażeniem realizmu w stosunku do pierwowzoru, brawo.
 15. Zamiast bawić się w prostowanie włosa, proponowabym znależć zegarmistrza w jakimś innym meście, dogadać się czy go naprawi i wysłać zegarek kurierem
 16. A według mnie to jest przestrzelina z TT-ki , a tak poważniej to jeśli chodzi o kaliber 7,62 to wcześnej był zastosowany w pistolecie zwanym popularnie TT, czyli Tulski Tokraiewa stworzony w 1933r , który był wzorowany na pistolecie Browninga. Jesli natomast chodzi o Kałasznikowa to został on skonstruowany w 1943r,do produkcji wdrożono go jeszcze parę lat pózniej. Tak więc kaliber ten był wcześniej wykorzystany w pistolecie TT-ka (oczywiście nabój wykorzystany w pistolecie był krótszy od naboju w popularnym kałaszu), to jednak nie zaważyło na tym że pistolet stał się na równi sławny co Kałasznikow. Obecnie jeśli ktoś posiada oczywiście promesę można zakupić u nas w kraju w dość przystepnej cenie kalasznikowa wyprodukowanego w Chinach
 17. Jak zwykle można liczyć na coś nowego i ciekawego, świetny pomysł i wykonanie.
 18. Primabaleron, kolekcja godna pozazdroszczenia, gratulacje.
 19. Bardzo lubię tu zaglądać i oprócz pomysłów Ciecha obejrzeć coś z innej półki. Ciechu skoro na razie nie palisz się do zrobienia noża to może zmodernizujesz po swojemu tego Predatora.
 20. Nie byłem zbytnim fanem takich gadzetów typu kieł,pazur itp. ale jak zobaczyłem Twój ostatni wyrób Ciechu to się chyba stanę. Bardzo jest realistyczny, po prostu szczęka mi opadła
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.