Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

13lesiu

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3479
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez 13lesiu

  1. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Taki mi się trafił-mój pierwszy Enikar
  2. Polecam transakcje ze Zbyszkiem-zegarek zgodny z opisem+szybka przesyłka

  3. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Jacek ma rację 1080 a symbol jest tak wybity,że musiałbym balans zdemontować żeby odczytać
  4. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Trafiła się taka oto DreffA koronka nieorginalna a poza tym cyka ładnie i dokładnie, tarcza do mycia. Podpowiedzcie co to za werk bo nie mogę odczytać pod balansem?
  5. Irek świetny jest ten Tudorek-gratuluję
  6. Ten Monster-pach był potrzebny do wielkiego zegarka no i sami oceńcie jak to wyszło dodam tylko,że jest super wykonany i miękki-brawo Andrzej
  7. Fajna Glycina tarcza "prawie jak" PAM Callifornia albo jeszcze starszy Rolex ale generalnie lubię zegarki na których dobrze widać czas
  8. Cook oczywiście w dobrej formie a i ja podpisuję się pod tym postem
  9. Prosty-klasyczny MOD jest świetny
  10. Miałem Orienta blue Raya,bardzo porządnie wykonany i generalnie świetny zegar mam SKX009 który bardziej do mnie przemawia i z tych dwóch Seiko jest górą.OM-a nie miałem więc milczę
  11. Piotrze ty i Staszek zawsze mnie o fotki " ciśniecie" a ta moim zdaniem jest całkiem niezła [robię telefonem]
  12. Bardzo fajny ten lotnik Stowy już dawno wpadł mi w oko ale na razie musi wystarczyć ten
  13. Czy ten nowy Citek nie przypomina znanych już modeli?
  14. Godnie jak cholera a zegarek prezentuje się super-gratki a ja dziś taki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.