Trafiła się taka oto DreffA koronka nieorginalna a poza tym cyka ładnie i dokładnie, tarcza do mycia. Podpowiedzcie co to za werk bo nie mogę odczytać pod balansem?
Miałem Orienta blue Raya,bardzo porządnie wykonany i generalnie świetny zegar mam SKX009 który bardziej do mnie przemawia i z tych dwóch Seiko jest górą.OM-a nie miałem więc milczę
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.