Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

13lesiu

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3479
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez 13lesiu

  1. Może tarczę trochę przemyć? i będzie cacy
  2. To jest to o czym marzę gratuluję." Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" A dziś tak
  3. Mikołaj świetny ten Enicar-gratuluję A ja też vindydżowo
  4. Astral i Pan Igor mają wiele racji ale nie do końca a ten problem nie powinien być rozwiązywany w tym temacie [o ile jest do rozwiązania?] Problem przecież nie dotyczy tylko podobieństw do OP ale i wiele innych marek.tak że przestańcie bić pianę i nie zaśmiecajcie tego tematu A dla rozluźnienia wstawiam to cudo
  5. Oczywiście masz rację,że podróbki powinny być w innym dziale ale na tamtej stronie nie znalazłem żadnej podróby A ty? Żeby nie było OT to proszę
  6. Polecam robienie transakcji z kolegom Lexxusem-WSZYSTKO zgodne z opisem

    1. Lexxus

      Lexxus

      Bardzo Ci dziękuję , mogę jedynie dodać że interesy z Tobą to czysta przyjemność!

  7. Michał szczere gratulacje OP to dla mnie św.grall i niedoścignione marzenie ale może kiedyś?
  8. Ładna-gratuluję A ja dziś na galowo
  9. Ładnie zachowany-Staszku szczere gratulacje
  10. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Bardzo ładny-gratuluję Jego design podobny jest do tego hutnika
  11. Ta korona nie jest duża tylko WIELKA
  12. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Piękny zegarek - gratuluję i zazdroszczę
  13. Irek u Turków kupiłeś tego Pama?
  14. Dzięki Sławek za dobre słowo Staszek stan tarcz pozostawia wiele do życzenia ale coś tam widać Fotki zrobione przed chwilą - brak światła\sprzętu i umiejętności=moje foto
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.