Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

13lesiu

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3479
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez 13lesiu

  1. Tarcza jest co najmniej dziwna [ładna] jakby była w wytłaczana w różnych płaszczyznach [nie wiem jak to opisać] może ktoś bardziej kumaty w temacie lepiej to sprecyzuje
  2. Ostatnio Cymy wysypały,ja też trafiłem dziś taką w całkiem dobrym stanie
  3. No i serca tych Worl....dwie różne ETY i piękny Unitas
  4. Bardzo mi się podoba zegarek a przede wszystkim to co prezentuje Ewa
  5. Wcale się nie dziwię że jesteś szczęśliwy-też bym był,gratuluję
  6. Bransa naprawdę świetna-gratuluję Ile kosztowała z szipem? PW U mnie dziś ten
  7. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    To dawaj go na BAZAREK a tak na poważnie to ładna sztuka tylko czy powtórny zakup tego samego zegarka jest "nowym nabytkiem "?
  8. Fajny lubię divery a twojemu lepiej na skórzanym pasku a tak w ogóle to mam coś podobnego
  9. Naprawdę tak on Ci się podoba? U mnie dziś tak
  10. Landeron? myślałem,że to coś PAMowatego. Lubię takie klimaty Jaki rozmiar ma koperta? U mnie dziś klasycznie
  11. 13lesiu

    Moje JLC

    Dorzucam dwie fotki robione aparatem,myślę,że widać więcej szczegółów
  12. Kawał zegara daj fotki w świetle
  13. Ładna tarcza,podoba mi się gratuluję
  14. Irek tek Breguet jest naprawdę super bo to najwyższa półka jest i basta. Ja dziś skromniej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.