Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jasion1

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin
 1. Początek numeru 3550 więc obstawiam rok 1945 lub 1946 max - zegarmistrz zrobi serwis.
 2. Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi. Mechanizm pokarzę ale muszę najpierw znaleść nóż do otwierania.
 3. Witam forumowych kolegów. Jestem posiadaczem ciekawego Zenith-a Sporto o którym próbuje się dowiedzieć coś więcej. Interesuje mnie z którego roku, ewentualnie lat jest ten zegarek i czy mógł być wojskowy? Widziałem dotąd 2 podobne zegarki ale tylko na jednym była informacja że jest on z ok. 1946 roku - ale nie są to informacje potwierdzone. Czy ktoś z kolegów po numerze z dekla jest w stanie określić wiek zegarka?
 4. Egzo18 polecam Ci zmianę widelca - miałem kiedyś tą ramkę i jeśli o nią chodzi to jest ok ale waga widelca to jakiś żart. Poza-tym widelec karbonowy lepiej tłumi.
 5. Mirosuaw - Bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą wypowiedź i chyba jednak się zdecyduje. Mój Prodiver nie był w serwisie od 11.2008 roku (rok produkcji). W swoim trudnym życiu zaliczył 1 poważny upadek podczas regat więc bezel ma do wymiany na nowy. A co do chodzenia to robi z 15 sek/dobę więc ryzyko jest dużo mniejsze niż u Ciebie.
 6. To ja zgłaszam Panerai 00028 z OLX z dziwną podrabianą bransoletą i za krótką wskazówką sekundy oraz sprzedawcą który nie ma do niego dokumentów oryginalnego pudełka i tłumaczy się iż wskazówka były wymieniane na taką jaką znalazł, bo Panerai nie sprzedaje oryginalnych części zamiennych. Na moją prośbę usunięcia lub zmiany opisu zegarka (na replika) sprzedawca odmawia. https://www.olx.pl/oferta/panerai-pam-0028-CID87-IDxkL9l.html
 7. Wydaje mi się że jest to fake https://www.olx.pl/oferta/panerai-pam-0028-CID87-IDxkL9l.html cena dość wysoka, sprzedający nie posiada do niego żadnych akcesoriów oraz dokumentów, a bransoleta wygląda na 100% podróbkę. Ale pewny nie jestem. A koledzy jak sądzą?
 8. mirosuaw chciałbym znać twoje odczucia odnośnie jakości tej usługi. Czy dobrze chodzi? Czy nic nie uszkodzili serwisując? Zanoszę się też z tym zamiarem + odnowienie. Nawet już pisałem do nich w tej sprawie ale cena serwisu to 147€, natomiast odnowienie to jeszcze do tego 320€ więc uważam że jest to dość drogo zważywszy na to że nowy zegarek kosztuje ok. 1300€
 9. Witam Drogie koleżanki i koledzy. Mam pytanko troszkę z innej beczki. Mam trenażer Tacx ale rzadko go używam a to z powodu że strasznie niszczy opony. Spotkał się kiedyś ktoś z podobnym problemem???
 10. Takim - tylko teraz ma troszkę więcej włókna - ale mniej więcej takim ;D na szosę - bo po bezdrożach do zupełnie inna historia
 11. Ja na twoim miejscu dołożyłbym i poszukałbym Rolka. A jeśli nie to Moon lub seamaster jak pisałeś. Ale Rolex to Rolex - legenda - jakość - odsprzedawalność - prestiż - mała utrata wartości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.