Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

antigalacticos1980

Użytkownik
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Silesia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja też dziękuję wszystkim za spotkanie. W końcu udało się na parę chwil dotrzeć. Na stołach było naprawdę dużo dobra wodzącego na pokuszenie.... Poza tym okazało się, że świat jest jednak mały...Pozdrowienia dla Kolegi Tymancjo no i oczywiście osobne podziękowania dla Leona, brawo ten Pan, za ogarnięcie wszystkiego, pilnowanie i spamowanie przypomnieniami Do zobaczenia!
 2. Polecam - wszystko w najlepszym porządku :)

 3. I umiejętności focenia tez poszły w górę.. Pozdrawiam! W. Ps.lepiej mu chyba w tym żelastwie..
 4. to jest zegarek Unitra? w których latach takie cuda były wypuszczane na rynek? ktoś się z Kolegów orientuje?
 5. Przy większej odrobinie wolnego czasu, można się z ciekawości za to poszukiwanie zabrać... Może być tak jak mówisz, ze pomysł i założenia kiełkowały w Europie, a produkcja ruszyła za oceanem...tak czy owak, nie chodzi o podważanie źródeł, tylko o harcerską ciekawość w poznawaniu kolejnych faktów Pozdrawiam, W.
 6. i pod tym zdaniem podpiszę się obiema ręcami pozdrawiam, w.
 7. to ja tylko bezczelnie w sprawie zodiaca zo2310....oprócz tego, że zegar jest świetny, bo co do tego nie ma wątpliwości...to akurat na tej białej gumie wg mnie traci...myślałeś może o oliwkowym nato...? pozdrawiam, w.
 8. też już dzięki Koledze się dokształciłem troszkę inna sprawa że niektóre pliki jak np. 1981 leningrad products.pdf niszczą system...zanim doszedłem do zegarków przebijając się przez inne produkty życia codziennego, będące wtedy na topie...wrażenia bezcenne pozdrawiam, w.
 9. wiem że za takie pieniądze ciężko dostać...wisi teraz np. na wusie żółty za chyba 850 dolków i pewnie szybko zniknie...poprzednie za około 900 schodziły bez problemów.. co i tak nie zmienia faktu że są świetne wg mnie... pozdrawiam, w.
 10. Wycinek historii firmy Bulova zaciągnięty ze strony - http://thewatchguy.homestead.com/index.html - więc strona powinna być w miarę solidnym źródłem...dodatkowo podaje, że opierał się na informacjach z firmy Bulova... "1954 Bulova introduces the "Bulova 23," a self-winding, waterproof , 23-jewel watch with an unbreakable mainspring, made entirely in the United States." a więc może jednak...? pozdrawiam, w.
 11. Brzmi faktycznie przepięknie...Mógłbym słuchać naprawdę długo...
 12. A ja Tucher'a pszenicznego...dobrze się zapowiada
 13. Piękna, precyzyjna robota..Dopracowana jako całość i w każdym detalu. nic dodać, nic ująć...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.