Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

antigalacticos1980

Użytkownik
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Silesia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja też dziękuję wszystkim za spotkanie. W końcu udało się na parę chwil dotrzeć. Na stołach było naprawdę dużo dobra wodzącego na pokuszenie.... Poza tym okazało się, że świat jest jednak mały...Pozdrowienia dla Kolegi Tymancjo no i oczywiście osobne podziękowania dla Leona, brawo ten Pan, za ogarnięcie wszystkiego, pilnowanie i spamowanie przypomnieniami Do zobaczenia!
 2. Polecam - wszystko w najlepszym porządku :)

 3. deklaruję zakup 1 szt. nielimitowanej (w pierwszej kolejności) i 1 szt. limitowanej zegarka forumowego (jeśli się załapię)
 4. sprawdzał, nie sprawdzał...ale kolega Revolta znany jest ze swojej słabości do mako i samo pojawienie się innej lumy już zburzy mu spokój wieczorny... no i to że sam ma np. full lume niczego tu nie zmienia... pozdrawiam,
 5. a skąd dokładniej jesteś? bo śląsk niejedno mi imię... może być na pw jeśli wolisz... pozdrawiam
 6. Orient: fet0b001b0 wg mnie ten najładniejszy z pokazanych przez Ciebie... pozdrawiam
 7. eeee...zwykły kwarc wydaje mi się, że na tą chwilę nie mają realnej, bezpośredniej konkurencji...mają opatentowany "mechanizm" a jest na tyle unikalny i oryginalny, że może odstraszać potencjalnych naśladowców...tylko jak nazwać te zegarki? post-industrial-mad-max-era-watches? pozdrawiam,
 8. tylko pogratulować wiedzy, umiejętności i tego dziarskiego staruszka w kolekcji, bo jak na swój wiek to mechanizm w świetnym stanie... pozdrawiam, w. ps. różnice w kolorach zdjęć tłumaczymy światłem, balansem bieli, czy innymi obiektywnymi okolicznościami?
 9. Zegar bardzo mi się podoba, ma sporo fajnych smaczków, wiem jak długo siedział Ci w głowie... Gratulacje za elastyczny kalendarz i szybkie święta w 2012 roku A tak poważniej, to mnie zastanawia "450" przy swiss made. Ktos z Kolegów może wytłumaczyć mi, o co chodzi? Pozdrawiam, W.
 10. I umiejętności focenia tez poszły w górę.. Pozdrawiam! W. Ps.lepiej mu chyba w tym żelastwie..
 11. to jest zegarek Unitra? w których latach takie cuda były wypuszczane na rynek? ktoś się z Kolegów orientuje?
 12. antigalacticos1980

  Dylemat

  Trochę offtopic, ale Citek pokazany przez TeJot-a piękny... Pozdrawiam.
 13. Z ciekawości...gdzie Kolega w takiej cenie go znalazł?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.