Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

poiuyt

Użytkownik
 • Content Count

  2,146
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

poiuyt last won the day on July 24 2018

poiuyt had the most liked content!

Community Reputation

153 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  TSW, typografia, awangarda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może kiedyś zrobią limitkę na bazie 856, choć jak dla mnie obecnie dostępnym wersjom niczego nie brakuje ani wizualnie, ani technologicznie. Tylko ta cena, ale z czegoś ona wynika.
 2. Właśnie pojawiła się recenzja modelu z drugą strefą. Fajny zegarek.
 3. Kto co lubi. Na przymiarce najbardziej mi podszedł dj36 z gładkim bezelem i jubilee, ewentualnie karbowany i oyster. Połączenie karbowanego i jubilee to już dla mnie wyższy poziom cyganerii
 4. Zobacz, jak się zmienia data przy kręceniu koronką (tylko powoli kręć).
 5. Tą pierwszą znajdziesz pod hasłem "rally bracelet", ale to raczej bransolety vintage, choć pewnie są też do kupienia w stanie jak nowe.
 6. Jak nie musisz, to nie sprzedawaj, bo to wyjątkowo udany model. Chyba że to na finalizację innego Sinna, to wtedy można pomyśleć
 7. No, mały jest jak na 41mm. Maja ręka ma 16 cm w najwęższym miejscu, na kostce trochę więcej. Konstrukcja koperty i kształt uch robią robotę. Ale myślę, że na dużych nadgarstkach też się nieźle prezentuje, zwłaszcza jak się wrzuci na firmową gumę z długim zapięciem.
 8. Sub 1200t ma średnicę szkła (tarczy) ok 27,5mm. 1200t i 300t jest na tej samej kopercie, więc wymiary są identyczne. 300 oczywiście się różni od 300t/1200t i z pewnością jest optycznie mniejsza na nadgarstku. @Jash czy 300 jest sprzedawana w tubie?
 9. Boję się, że jak go teraz wezmę, to za rok pojawi się EZM13F, co nie jest znowu takie nieprawdopodobne
 10. 144 to chyba będzie mój kolejny cel, choć nie mogę się zdecydować między 144, EZM13 i U50. Ale chyba jakieś chrono, bo Sinn z tego słynie, a u mnie nie ma żadnego. Może jeszcze w tym roku coś nowego pokażą, bo mamy 60. rocznicę powstania firmy, albo za rok jakiś nowy EZM na 25-lecie serii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.