Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

poiuyt

Użytkownik
 • Content Count

  2,224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

poiuyt last won the day on July 24 2018

poiuyt had the most liked content!

Community Reputation

182 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  TSW, typografia, awangarda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli zegarek kupiłeś w autoryzowanym sklepie, to pytaj tam. Jak nie, to u oficjalnego dystrybutora: https://www.zibi.pl/kontakt/
 2. Na WUS-ie widziałem tematy z Father's Day, więc to chyba lokalna tradycja jest
 3. Obchodzicie w Stanach takie święto? W Polsce raczej się nie przyjęło.
 4. Słabo to wygląda, ale można spróbować coś dosztukować. Może jakiś mesh przerobić? https://auction.violity.com/107545613-immersion-tank-tns-st-6993-500-metrov-mehanizm-miyota-automatic Albo coś w tym stylu dorobić:
 5. Ale coś w tym jednak jest. Jeśli ktoś boi się wyjść wieczorem na miasto i drży o zegarek na każdym kroku w zwyczajnych sytuacja (czyli zegarek dopasowany jest do okoliczności), to faktycznie go na niego nie stać. Oczywiście w świecie WIS-ów nie jest to nic szczególnego, że kupuje się zegarki powyżej swoich możliwości, więc nie ma się co obrażać na takie stwierdzenie.
 6. Że coś się w secie nie zgadza, to jeszcze żaden dowód na 100% podróbkę (choć oczywiście lampka się powinna zapalić, szczególnie gdy sprzedający mówi, że to zestaw od nowości). Sporo osób dokupuje pudła i inne gadżety, które niekoniecznie muszą się zgadzać z tymi, które były dołączane przy sprzedaży. Sam tak dokupywałem czerwone pudło do omegi (możliwe, że było z innego roku i nie pasowało). Ba, kiedyś kupiłem roleksa w lipnym pudełku i z lipnym etui na karty i jakoś to na oryginalność zegarka nie wpłynęło.
 7. To wszystko są zegarki jakościowo na podobnym poziomie, więc moim zdaniem zostaje tylko wybrać ten, który najbardziej się podoba. Jak dla mnie tu nie ma co wchodzić za bardzo w analizę parametrów czy inne tego typu historie. Chyba że prosisz o inne typy w podobnej stylistyce, ale chyba nie, bo widzę, że z przeglądarki potrafisz korzystać
 8. Głowa do góry, nie jest tak tragicznie! Jak nowa wersja wypada na tle starego Ex36? Czuć różnice, czy generalnie kosmetyka?
 9. To jest zapięcie z DuoFlex, czyli nie taka znowu nowość https://www.sinn.de/en/DUOFLEX.htm Możliwe, że teraz po prostu zaoferowali je w zwykłych gumach (z tego co widzę, to było to tylko do modeli U z kopertą 44mm, więc szerokość 22mm się zgadza). Mam nadzieję, że tego typu zapięcie pojawi się kiedyś w bransolecie H-link. Btw. też zamówiłem katalog. Chyba muszę się przejść do skrzynki pocztowej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.