Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

poiuyt

Użytkownik
 • Content Count

  2,063
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

poiuyt last won the day on July 24 2018

poiuyt had the most liked content!

Community Reputation

141 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  TSW, typografia, awangarda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapłaciłbyś za te zegarki takie kwoty albo poleciłbyś komuś taki zakup?
 2. Oddałeś go do autoryzowanego dealera? Jeśli tak, to powinien pójść do centrali Swatch Group, ale nie wierzę, że tam zdecydowali o wymianie całego mechanizmu.
 3. Sinn 556. Ponad budżet, ale używkę powinieneś kupić do 4k.
 4. To chyba nie był problem z Seiko 5, tylko z tym, że chciałeś się przesiąść z zegarka za 2k na taki za kilka stówek i jednocześnie nie odczuć różnicy, która na logikę przecież musi być spora. Seiko 5 to świetny zegarek na początek. Ja od niego zaczynałem (chyba nawet 3 stów nie kosztował, a kupowałem nówkę ze sklepu) i bardzo miło go wspominam, choć oczywiście już pewnie do tej półki nie wrócę. Co do rozczarowań to chyba największym był Explorer 36mm - strasznie się na niego napaliłem, a jak już kupiłem po długich poszukiwaniach, to znudził się po miesiącu. Jeszcze krócej wytrzymał Hamilton Khaki Auto 38mm z zielonkawą (brązową?) tarczą, którego od razu odesłałem. Ale to głównie dlatego, że miał być w zastępstwie innego, 2 razy droższego, na którego niemiłosiernie się napaliłem. W końcu dozbierałem do tego wymarzonego i do dzisiaj cieszy tak samo jak po zakupie 5 lat temu. Jednak nie ma co iść na kompromisy. No i na koniec wtopy w postaci wszystkich zegarków, które kupowałem mimo braku bransolety, choć wiedziałem, że nie lubię skórzanych pasków. Strasznie mi się podobały i za każdym razem myślałem, że jednak teraz się przekonam. Nigdy to nie nastąpiło i już pewnie tak zostanie.
 5. Trzymam kciuki za to, żeby Polpora wreszcie wypracowała własny styl, bo dotychczasowa oferta to jednak sztampa, a cena przeszacowana przynajmniej dwukrotnie.
 6. Jak dla mnie to pod względem formy najfajniejszy Sinn. Co oni tam teraz ładują do środka? SW200?
 7. Ten model ma firmową bransoletę, bo coś mi się nie wydaje?
 8. Wychodzisz z założenia, że skoro bez problemu ogarniasz podstawowe kwestie, to ogarniają je wszyscy. Myślę jednak, że jest zupełnie inaczej i życie nauczyło firmy traktować klientów jak idiotów, bo po prostu część nimi czasem jest, zwłaszcza w chwili odbioru nowej zabawki. Polecam lekturę: https://www.watchuseek.com/threads/brand-new-103-acrylic-scratched-and-scuffed-right-out-of-the-box.5223835/
 9. I jak się sprawia ten tropik?
 10. Nie wiem, co to jest kanał aktywności, i w sumie nie chcę wiedzieć. Patrzę w to, co pokazuje mi się na stronie i co niby miało ułatwić rozeznanie się w nowych tematach. I jak tak patrzę, to widzę, że ktoś chce coś zrobić z Eterną Kontiki, tylko właśnie nie wiem co. Gdyby jegomość wpisał na początku jedną literkę (do czego zobowiązuje regulamin), to wiedziałbym, że nie mam po co klikać, bo nie interesuje mnie, że chce ją przygarnąć w zamian za Orisa na gumie (choć kibicuję). Nie mam pretensji do tego kolegi, bo pewnie nie zna regulaminu albo zapomniał, dlatego fajnie by było, gdyby system wymagał dodania takiego oznaczenia lub wręcz je sam dodawał (najlepiej we wszystkich bazarkowych działach). Dodam tylko, że to samo jest w widoku poniżej - nie wiadomo, czy ktoś chce IWC sprzedać, kupić czy zamienić.
 11. Może spodobało im się twoje CV i list motywacyjny
 12. Ja nie w sprawie podziału, ale też w kwestii uporządkowania bazarku. Czy dla zakładaniu temat w dziale RYNEK da się wprowadzić obowiązkową opcję do wyboru typu: Sprzedam, Kupię, Zamienię, Sprzedam/Zamienię lub podobne? Niby regulaminowo jest taki wymóg w przypadku działu Poszukuję, ale większość użytkowników, w tym nawet ci ponoć ogarnięcie, to olewają. W panelu "Najnowsze tematy" co chwila pojawiają się nazwy zegarków i dopóki nie klikniesz w temat, to się nie dowiesz, czy ktoś chce sprzedać czy kupić (albo czy chwali się fotkami lub pytam czy warto). Jeśli moderatorzy nie wyrabiają albo im się nie chce tego egzekwować, to może wprowadźmy obowiązkową opcję do zaznaczenia albo z automatu oznaczajmy tak wszystkie tematy w dziale Poszukuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.