Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

desmo

Użytkownik
 • Content Count

  9605
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by desmo

 1. No i wszystko jasne - wysokie ceny w restauracjach w Polsce wynikają ze zbójeckich czynszów dyktowanych przez Morawieckiego, Obajtka i resztę tego uwłaszczonego towarzystwa. W końcu passive income nie może być na waciki. Ma to sens. Ten przesiadujący nad jedną kawą klient to może efekt jego niskiej siły nabywczej. Skoro jego ludzki pan nie daje podwyżki to może jak kawa byłaby tańsza to by więcej zamawiał lub szybciej zwalniał stolik.🤔
 2. Po co mi „autoryzowany serwis”, który rekomenduje odesłanie zegarka do innego autoryzowanego serwisu. Wrzeciono tylko bateryjkę za 1kzł wymienia?🤦‍♂️
 3. Abstrahując od umiejętności piłkarskich czy taktycznych zarówno piłkarzy jak i trenera to tam jest fatalna atmosfera i totalny brak zaufania… niemoralna propozycja Morawieckiego wzmocniła już istniejące w drużynie podziały na gwiazdy i resztę, na Lewego jako człowieka narzekają gdzie nie pójdzie a że gra obecnie piach to nie ma taryfy ulgowej u młodych, PZPN pod wodzę discopolowca i baronów zachowuje się jak PISowcy szarpiąc każdy w swoją stronę póki jeszcze mogą , afery i aferki wokół związku ( od premii premiera, przez związkowego ochroniarza bandziora , skompromitowanych nie umiejących się zachować gości wokół piłkarzy, wtopy z trenerami czy ostatnie skandale w drużynie młodzieżowej pokazują sowiecki styl prowadzenia PZPN. Romans związku z PIS skutkuje przepompowywaniem publicznej kasy i próbà zmiany piłkarskiej mapy polski na ekstraklasę powiatową ku uciesze Czarnków czy Suskich lansujących się na stadionach adorując kibolstwo. . Trójmiasto, Łódž, Krakôw mają zastąpić Niepołomice, Lubin, Kielce, Płock, Radom, Lublin , Rzeszów itd . A królować ma Częstochowa na zmianę z Białymstokiem. Chleba i igrzysk … tylko chleb coraz droższy a gladiatorzy nie dojechali…
 4. Ja w ogóle nie porównuję Colta do Avengera ( zrobił to rynek i producent ) tylko charakter zmian jakie zaproponował w obydwu modelach B. Moim zdaniem w obydwu przypadkach ze szkodą dla zegarków. Co do Chronomat Colt Twoje stwierdzenie ukryciu Colta w lini Chronomat odczytałem w odniesieniu do bieżącej kolekcji. Faktycznie w ramach szukania/gubienia tożsamości zejściowa wersja Colta 18/20 tak się nazywała.
 5. Ostatnia bieda wersja powstała w 2018 i trwała 2 lata. To niewiele życia biorąc pod uwagę, że model powstał na początku lat 80tych a na przestrzeni lat poza certyfikacja mechanizmów i wprowadzaniem automatów obok superkwarców chyba jedyna istotną modyfikację stylistyczną miał w 2011 i 2014. mie mogąc się zdecydować który bezel lepszy. Jak patrzę na te Colta z lat 18/20 to jakbym widział nowego Avengera .
 6. W obecnej kolekcji nie widzę takiego połączenia a Google podpowiada że Chronomat Colt to była poprzednia bieda wersja Colta która zakończyła żywot tej linii. Fakt faktem w tym samym czasie robili klientom wodę z mózgu zwąc Navitimerem coś co obecnie wyewoluowało ładnie w linię Avi. Tak czy siak obecny Avenger niebezpiecznie zbliżył się wizualnie do ostatniej w dynastii wersji Colta, który skończył na śmietniku historii. A przecież Superocean jest przykładem że może być „tanio i elegancko”.
 7. W jakim sensie przeniesiona do lini chronomat? Nie jestem ekspertem od B ale wydawało mi się że to Avenger zastapił Colta bo to zegarki podobnego typy. Chronomat to oddzielna linia. Nawiasem mówiąc też przez chwilè między poprzednia a obecna wersja chronomata też pojawiła się bieda wersja ale podobnie jak ostatni Colt szybko zniknęła. Dziwna ta polityka B w tym wypadku . Chyba wolałem gdy istotna różnica w cenie wynikała z mechanizmu a nie ze standardu wykończenia koperty, tarczy. Może te nowe wizualne zabiegi kastrujące na poziomie 20 tys mają skierować uwagę części klientów na segment 35 plus. Tylko żeby nie skierował do innej marki…
 8. Może i gustu ale oglądając dziś poprzednią i aktualną wersję nie mogę zrozumieć dlaczego B zdecydował się na ten ruch. Skrzydlate logo i mieszane (polerka i Mat ) indeksy dodają życia tej tarczy. Obecna, wykastrowana i blada wersja wygląda po prostu biednie. Podobny zabieg jak przy ostatniej wersji Colta. Klienci nie docenili i Colta już nie ma. Avenger następny?
 9. Testują nową tarczę DJa jako odpowiedź na dekiel Snoopiego 🤔
 10. Też nie rozumiem lokalnego fejmu stalowych ( co innego stal z kolorowym złotem, tutaj to część kodu kulturowego) DJów flauted plus jubilee. Trudno posądzać polskich zegarkomaniaków o zły gust więc pewnie chodzi o to że na konfiguracji max jest max zarobek 😉
 11. Czarnych chrono są setki…biała - jak ten, przepraszam za brzydki wyraz, „kruk”
 12. Nosiłem obydwa więc subiektywnie tak czuję. Obiektywnie to original ma mniejszą kopertę w każdym wymiarze.
 13. Ja mam uwagę konkretnie do bransolety od dyskutowanego Chronosporta. Jest nieproporcjonalnie lekka do ciężaru koperty więc poza sensorycznym wrażeniem, że jest nie od tego zegarka, nie stabilizuje go idealnie na nadgarstku .
 14. Raczej „częściowo szary” , „cały czarny” to inna referencja ale szary też inny 😉
 15. Mieliśmy Daytonę z mechanizmem Zenitha mamy Zenitha z kopertami udającą Daytonę. Niestety bransolety w tych zegarkach udają bransoletki od budżetowych zegarków. Ja tam wolę gdy Zenith pozostaje Zenithem.
 16. Z całym szacunkiem dla kultowych cytatów z polskich flimów ale nie rozumiem fenomenu tego dzieła. Poza tym polityka Kruka ma monopol na Bareję, przynajmniej tak długo jak rządzą tam współczesne „resortowe dzieci”.
 17. Taaa, ci co zdołają odczytać oznaczenie na koronie mogą korzystać z Rolexowego konceptu antyrefleksu tzn mają szansę zobaczyć różnicę.
 18. Do jasnej tarczy masz spory wybór. Ja poprosiłem Filipa o Racing green z czerwonymi akcentami - wyszło imo fajnie.
 19. Datejust najlepiej na jubilee 😉 . Spróbuj jakiegoś z rajdowymi wywietrznikami …rally.
 20. Andy Warhol famously said about his Cartier Tank watch: “I don't wear a Tank to tell the time. In fact, I never wind it. I wear a Tank because it's the watch to wear.”
 21. Co tu się porobiło🤦‍♂️tło datownika w kolorze tarczy ma sens żeby schować go gdy występuje w nietypowym miejscu np między indeksami 4-5. Gdy dziurę w tarczy robi się zamiast indeksu ma sens upodobnić ją do brakującego elementu … ( Roleksiarze się nie zgodzą) …zegarki powinny projektować kobiety 😎
 22. Jak weszli też nie zmienili obrazu gry. Może było w tym trochę lekceważenia rywala ale Legia jednak zaskoczyła ich sposobem gry. Wysoki intensywny pressing mobilnymi zawodnikami i trzymanie piłki jak najdalej od swojego pola karnego zamiast angielskich wyrzutek na Pekcharta zadziałały. Pytanie czy można to powtórzyć czy trzeba szukać jeszcze innego wariantu.
 23. Akurat Legię w tym roku dobrze się ogląda ale o jej sile stanowią cudzoziemcy. Reprezentacji zamiast „gwiazd” grających na siebie i szukających winy u innych , przydałyby się trójki- czwórki zawodników grających w tym samym klubie . 4 takie ligowe kluby i mamy 16 zawodników do budowania boiskowych automatyzmów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.