Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jimmibaton

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2045
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez jimmibaton

  1. jimmibaton

    Orienty forumowiczów

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. To jest Air Blue ( młodsza siostra Deep Blue ), model Papa Praesto. W tym kolorze tarczy można dostać tylko na rynku wtórnym. Zielone i czarne możesz kupić w atomictime.pl Polecam i pozdrawiam.
  5. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Przed chwilą dotarł Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Jeśli chodzi o relację cena - jakość, to jest to najwyższy level Naprawdę fajnie się prezentuje. Co ciekawe bardzo podoba się moim starszym znajomym. Za każdym razem, kiedy go zakładam zauważają, że to ten i powtarzają, że im się podoba Pewnie chodzi o bardzo czytelną tarczę
  11. jimmibaton

    poświećmy...

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Dziękuję! Miło, że się podoba. Był sprzedawany, jako Augsburg, po dotarciu na miejsce okazało się, że to jednak Rostock Ale póki co zostaje...
  15. Laco Rostock Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Dziękuję ))) Chyba zniknęli na dobre, choć jakiś czas temu były do kupienia, także w Polsce modele Air Blue Papa Praesto, inspirowane mocno tym modelem (inna koronka i sekundnik na godzinie szóstej). Niestety zostały już tylko zielone i czarne. Luma świeci dość mocno, po kilku minutach mniej intensywnie, lecz wtedy już długo na stałym poziomie. Z tego co wiem, to Superluminova C3. W środku chodzi Miyota 8245. Całkiem przyzwoicie trzyma czas. Jeśli znajdziesz ten model i będziesz miał odłożone parę złotych, to nie zastanawiaj się nawet Na żywo robi naprawdę super wrażenie. Pozdrawiam! Tomek z Leszna
  20. Dzięki! 200 baksów mniej więcej, z tym, że pozostaje rynek wtórny, bo nie dość, że produkcja chyba z 2009 roku, to jeszcze limitację zrobili 100 sztuk.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.