Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kubapretki

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

About kubapretki

 • Birthday 11/17/1990

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  2131516

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Konin
 • Hobby
  Książki, Ekonomia, Handel Detaliczny, IT
 1. Wg mnie oryginalny. Jeśli coś podobnego do tego Timexa, to może: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6676576844
 2. Kwestia zadbania o zegarek. Kilkukrotnie nie mając podstawowej wiedzy zmieniłem dzień tygodnia właśnie w przedziale od 21 do 4 rano i mechanizm zmiany daty nadawał się do przeglądu. Teraz dla świętego spokoju zmieniam datę w godzinach spoza tego przedziału. Skoro to zegarek automatyczny, to najlepiej nosić regularnie albo rotomat. Ewentualnie możesz nosić co drugi dzień. Rezerwa chodu jak pewnie wiesz wynosi w tym mechanizmie około 40 godzin. Też spojrzałem na tą instrukcję. Pewnie chodzi o zapis: Ustawianie dnia 1. Ustaw dzień poprzez reciprocating ruch koronki miedzy godziną 21:00 a 4:30, koronka powinna być w pozycji 1. I dalej: Ustawianie daty 1. Data zmienia się automatycznie po odciągnięciu koronki z pozycji 1 na pozycje 2. Ustaw żądaną datę poprzez odciąganie koronki na pozycje 2 i dociskanie do pozycji 1. Jak dla mnie to jest jakieś błędne tłumaczenie... Może któryś z bardziej doświadczonych użytkowników dodałby coś od siebie...?
 3. Dzień Dobry. Mam Citizena na Myiota 8200 i u mnie też ta funkcja nie działa. Ja swój automat ustawiam o godzinie 12, tak żeby nie zepsuć mechanizmu. Później zmieniam godzinę w zależności od potrzeby- zawsze do przodu.
 4. Zgadzam się z user666. Również mam mdv 106. Na pierwszego prostego diverka jest ok, koronka zakrecana. Fabryczny pasek nieco szpeci. Jeżeli naświetli się lumę wieczorkiem, może wskaże godzinę koło 3 w nocy. Mnie się podoba jeszcze rlten grawer Merlina na deklu
 5. Jeżeli aktualne- używane automaty Citizena też się trafiają. Ostatnio kolega Piorun miał ładnego za 185 zł
 6. Dzień dobry To mój pierwszy post na forum. Póki co (poza zegarkami no name za 20 zł mam jedynie Sharpa (jakąś imitację Casio G-Shocka), która służy mi już od 1999 roku. Myślę, że jak na elektronika tej firmy, to całkiem niezły wynik. Nawiązując do tematu. Stwierdziłem, że zamiast kolejnego "badziewiaka" z pobliskiego bazarku rozejżę się za czymś starszym. Po przeczytaniu kilkunastu wątków na tym forum postanowiłem się zaopatrzyć w pozłacanego Poljota od jednego z użytkowników tegoż forum. Mam nadzieję, że po weekendzie będę mógł zrobić własne zdjęcie zegarka Oto on (opinie mile widziane;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.