Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Annika

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Początkujący

About Annika

 • Birthday 05/18/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

203 profile views
 1. Ja też dwie naraz, ale pewnie zacznę kolejny kryminał czytając "Odessę", bo to ciężki temat
 2. Te dwa skradły moje serce, oba w podobnej cenie. Jestem pewna, że to byłyby strzały w dziesiątkę i właśnie o czymś takim marzy mój partner. Tylko który wybrać teraz?
 3. Kolejna propozycja poniżej maksymalnego budżetu, super! Dzięki
 4. Jest piękny, ale niestety te, co znalazłam, to przekraczały budżet, może jeszcze wypatrzę gdzieś używany... O, jestem zaskoczona tą Vratislavią! Bardzo ciekawa propozycja i oryginalna, choć nie myślałam o jednowskazówkowym. Mam teraz sporo do przemyślenia. Ten FC jednak zbyt drogi...przekracza maxa
 5. Drodzy koledzy i koleżanki, poszukuję dla mojego mężczyzny zegarka automatycznego lub z ręcznym naciągiem, którego budżet nie przekroczy 6 tyś PLN. To musi być coś kojarzącego się z motoryzacją, czy to będzie design czy tradycja - bez znaczenia. Najchętniej swiss made. Nowy ewentualnie używany w stanie bardzo dobrym Zegarek powinien mieć: - stalową kopertę od 39-44mm, okrągłą - czytelną tarczę (nieprzeładowaną), kolor dowolny - chronograf, subtarcze - akcent kolorystyczny niebieski i/lub czerwony ( np wskazówka) - pasek skórzany Co możecie polecić?
 6. Dostałam w prezencie takiego oto Poljota, niestety nie mogłam znaleźć w internecie informacji o nim, może ktoś wie czy to świeża produkcja, czy może starszy model?
 7. Mazda MX-5 z 1996 roku, moje pierwsze auto, wymarzone wiele lat temu.
 8. No to pora na mojego pierwszego Oriencika
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.