Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GrzegorzS

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mikołów
 • Hobby
  Zgadnij...
 1. KAŻDY zegarek wzbudza moje zainteresowanie alarm może być fajną ciekawostką.
 2. 1. Czy, Pana /Pani zdaniem, należy nadal zmieniać czas w Polsce czy też zrezygnować ze zmiany czasu? 2) Należy zrezygnować ze zmiany czasu 2. Jeśli w Polsce zostałby wprowadzony jeden czas obowiązujący przez cały rok, to wolał(a)by Pan /Pani, aby był to: 2) czas środkowoeuropejski (popularnie zwany czasem zimowym) PS. Chyba właśnie oddałem ten pożądany setny głos =========================================================================================== Brawo ! Twój głos, to jest właśnie ten setny Stan na godzinę 23:20 / 27-01-2019r. / Pytanie 1 odp1 = 5 głosów odp2 = 95 głosów odp3 = 0 głosów Pytanie 2 odp1 = 78 głosów odp2 = 19 głosów odp3 = 2 głosy
 3. Luma niebieska - bez żadnych wątpliwości. Co do dylematu kwarc /automat, to jak dla mnie do tego rodzaju zegarka kwarc może być, choć oczywiście najlepiej byłoby, gdyby był wybór.
 4. GrzegorzS

  Poszukuję

  Dużo wykrzykników [emoji6] Ale się dostosowałem. Więc bardziej precyzyjnie, coś takiego bym chciał: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7036754644 Jeśli by ktoś miał coś w tym stylu na zbyciu, to jestem poważnie zainteresowany, proszę o PW. A jeśli nie, to proszę o radę, czy ten zegar z A... warto brać? Zegarkami się interesuję już parę lat, ale w takich zegarach to jestem całkiem zielony. I czy wiecie coś o sprzedającym? Ktoś coś od niego kupował? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 5. GrzegorzS

  Poszukuję

  OK. Dzięki, obejrzę.
 6. GrzegorzS

  Poszukuję

  Koledzy, szukam (na zlecenie żony) zegara na komodę, koniecznie z wahadłem, najlepiej w stylu "napoleon". Kolor ciemnobrązowy (kasztan?). Jeśli ktoś miałby jakąś propozycję, to proszę o ofertę ze zdjęciem na maila.
 7. A może i dobrze, bo nie umiałem się zdecydować, czy wolałbym niebieski czy biały. A w nowej kopercie może będzie łatwiejszy wybór.
 8. Ja zaglądam (i do pozostałych Twoich też), ale się nie wypowiadałem, bo jakoś kostka mi tak nie bardzo podchodzi, to co tam będę grymasił. Ale wywołany do tablicy mówię, że z tych dotychczasowych to akurat ta "spotowa", czarna, z wyraźnymi czerwonymi akcentami jeszcze najbardziej mnie przekonuje. Ale musiałaby być duża, wyraźnie na męską rękę i czarna koperta. Damką może też byłbym zainteresowany (nie dla mnie rzecz jasna), ale zobaczę, jak będzie wyglądać finalnie. Edit: wersja damska, to moim zdaniem raczej kwarc, bo inaczej musiałbym go codziennie osobiście nakręcać.
 9. Pisząc "...niech się lepsi ode mnie wypowiedzą" miałem przede wszystkim ten sekundnik na myśli, bo on ewidentnie jest jakiś nieforemny, ale być może w sojuzie takie rzeczy uchodziły i on jest OK, a wiem, że sam taki oryginalny sekundnik wart jest sporo.
 10. Sputnik 16 Kamieni "Krab" "Tarcza w stanie idealnym" - nic dziwnego, to chyba podręcznikowy przykład podrabianej tarczy. Co do reszty niech się lepsi ode mnie wypowiedzą.
 11. Dziękuję, przygarnąłem. [emoji3] Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.